Dječja likovna izložba

Na natječaj za likovnu izložbu “Kaj u riječi, pjesmi, slici i plesu” – Krapina 2014. prispjelo je 285 likovna rada iz 14 osnovnih škola. Prosudbeno povjerenstvo u sastavu Vesna Kunštek (predsjednica), Martina Zaplatić i Mateja Vincelj (članovi) odabralo je 81 rad koji će biti izloženi u Maloj dvorani POU Krapina.

Red. br. ŠkolaIme i prezime učenikaVoditelj
1OŠ „Ljudevit Gaj“ KrapinaLara Varjačić, 3.aVesna Presečki
Ivana Klasić, 3.aVesna Presečki
Lana Šimunić, 3.aVesna Presečki
2OŠ „Ljudevit Gaj“ KrapinaAna Ptičar, 4.aVesna Križanić
Klara Horvat, 4.aVesna Križanić
Saša Vidović, 2.aVesna Križanić
Patrik Pospiš, 2.aVesna Križanić
Leona Ormuž, 2.aVesna Križanić
Tea Poslon, 2.aVesna Križanić
Karla Kunštek, 2.aVesna Križanić
Ana Kranjčec, 2.aVesna Križanić
Nika Majsec, 2.aVesna Križanić
Saša Vidović, 2.aVesna Križanić
Leona Ormuž, 2.aVesna Križanić
Željka Golub, 2.aVesna Križanić
Saša Vidović, 2.aVesna Križanić
Helena Hršak, 4.aVesna Križanić
Mirta Križanić, 4.aVesna Križanić
Ana Ptičar, 4.aVesna Križanić
Karla Kunštek, 2.aVesna Križanić
Klara Horvat, 4.aVesna Križanić
Mirta Križanić, 4.aVesna Križanić
3OŠ ĐurmanecAnamaria Vincelj, 8.aMarijana Džepina
Karlo Posilović, 8.bMarijana Džepina
Karolina Nežmahen, 6.aMarijana Džepina
Ivana Klasić, 6.aMarijana Džepina
Luka Škrlec, 6.aMarijana Džepina
Vanja Škrlec, 6.bMarijana Džepina
4OŠ Lijepa naša Tuhelj Dario Glogoški, 2.rPavica Iveković
Anamaria Penezić, 2.rPavica Iveković
Laura Žlender, 2.rPavica Iveković
Dario Glogoški, 2.rPavica Iveković
Ivana Fekeža, 2.rPavica Iveković
Dario Glogoški, 2.rPavica Iveković
Santon Žnidarec, 1.rTanja Šurina
Ana Zanoški, 4.rSilvija Ilić
5OŠ Antuna Mihanovića Petrovsko Maja Levak, 2.aAndreja Cigula
Matija Hršak, 2.aAndreja Cigula
6OŠ Ivana Perkovca ŠenkovecPatricija Filipčić, 2.aJasna Horvat
Helena Jug, 2.aJasna Horvat
Ema Kolega, 2.aJasna Horvat
Marta Lauš, 2.aJasna Horvat
Šimun Šintić, 2.aJasna Horvat
7OŠ Gornje Jesenje David Gašparić, 7.rMateja Vincelj
Jelena Obadić, 6.rMateja Vincelj
David Gašparić, 7.rMateja Vincelj
8OŠ „Vladimir Nazor“ Budinščina David Hladika, 2.aSuzana Ramić
Irena Šantak, 4.rSuzana Ramić
Mario Zajec, 4.rSuzana Ramić
Mateja Blažina, 6.rDragutin Zozoli
Klara Hunjek, 5.rDragutin Zozoli
Tin Budiš, 3.bMonika Ban
Jan Posinjak, 3.bMonika Ban
Lovro Sremec, 3.aJagoda Šmit
9OŠ Gornji MihaljevecTara Kos, 3.rGordana Polundak
Nina Novak, 3.rGordana Polundak
Nina Novak, 3.rGordana Polundak
10OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec Žana Marie Munda, 2.rBiserka Kontrec
Žana Marie Munda, 2.rBiserka Kontrec
Lucija Trojko, 3.a Radojka Oreški
Mauro Janušić, 1.aJasminka Mesarić
Patricia Žganec, 1.aJasminka Mesarić
Vito Kozjak, 4.aLadislava Šestak-Horvat
Lovro Smolić, 4.aLadislava Šestak-Horvat
Lovro Balent, 4.aLadislava Šestak-Horvat
11OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec
PŠ MAČKOVEC
Simona Šarić, 3.r Senka Šaško
Katja Premuš, 3.r Senka Šaško
Lilli Vekić, 3.rSenka Šaško
Katja Premuš, 3.rSenka Šaško
12OŠ Oroslavje Leda Varžić, 2.bAnkica Šuk
Marta Mrzljak, 2.bAnkica Šuk
Natalie Knezović, 4.aRenata Posavec
13OŠ Augusta Cesarca KrapinaNina Šalković, 7.bGordana Ružić
Lara Cizel, 7.bGordana Ružić
Leonarda Leskovar, 7.aGordana Ružić
Ivana Polanščak, 7.bGordana Ružić
Lea Pernjek, 7.aGordana Ružić
Helena Hmelina, 7.bGordana Ružić
Antonija Rigač, 7.aGordana Ružić
Tea Belačić, 7.bGordana Ružić
Katarina Barušić, 7.aGordana Ružić
Lea Pernjek, 7.aGordana Ružić
14OŠ Side Košutić RadobojAndrija Mikša, 5.rMateja Vincelj

Zadnje objave

Odabrani dječji literarni radovi 2017

Na natječaj za dječji recital "Kaj u riječi, pjesmi, slici i plesu" - Krapina 2017. prispjelo je 113 literarna…

10 srp. 2017 2017 lana No comments

Nastavak...

Odabrani radovi recitala kajkavske poezije

Na natječaj Recitala kajkavske poezije – Krapina 2017. prispjelo je 181 pjesnički uradak. Prosudbeno povjerenstvo u sastavu Radovan Novina (predsjednik),…

04 srp. 2017 2017 lana No comments

Nastavak...

IN MEMORIAM – Viktor Crnek

11. listopada 2016. Napustio nas je ljubitelj tople domače reči, začetnik dječjeg festivala „Kaj u riječi, pjesmi, slici i plesu“,…

14 sij. 2017 Uncategorized admin No comments

Nastavak...

Pokrovitelji

Pokrovitelj tjedna kajkavske kuture: Ministarstvo kulture RH
Pokrovitelj 52. Festivala kajkavskih popevki: Predsjednica RH, Kolinda Grabar-Kitarović
Supokrovitelj tjedna: Grad Krapina, Krapinsko-zagorska županija

Sponzori

ZAMP Presečki grupa Hyper dizajn Kotka Krakom # # # # # # # Krapinsko-zagorska županija Vetropack Samoborska banka Ministarstvo kulture Republike Hrvatske OMCO Zagrebačka banka dd Marteks tekstil Turistička zajednica grada Krapine Krateks Pučko otvoreno učilište Srednja škola krapina Dundo promet A.C. Redan HRT HOK Končar generatori i motori d.o.o. Gama grafit d.o.o Grad Krapina Grad Zagreb Krapina-šped Manateks Ministarstvo turizma republike Hrvatske Narodne novine Obrtnička komora krapinsko-zagorske županije Općina Đurmanec Pekarnice Presečki Pekom Print centar Krapina Privredna banka Zagreb Auto Hrvatska Končar Plesko Tam Teks Zuc
Ministarstvo kulture RHGrad KrapinaKrapinsko-zagorska županijaHrvatska radiotelevizijaAC Redan
Zagrebačka banka d.d.Privredna banka d.d.Samoborska banka d.d.ZAMP - HDSVetropack straža d.d.
Hrvatska elektroprivreda d.d.Varjačić d.o.o.Croatia osiguranje d.d.Pekom KrapinaKrakom Krapina
Kotka KrapinaTehnixKratex d.d.M.I. HršakBelina Krapinske toplice
Omco Croatia d.o.o.Presečki grupa d.o.o.Mega KR logistika d.o.o. KrapinaBD savjetovanje d.o.o. Podgora KrapinskaMužek Kaminko d.o.o.
Lema trans d.o.o.B.A.M.T. d.o.o.Općina Hum na SutliAutotransporti Branko Kunštek d.o.o.Aquafilcro d.o.o.
Valoviti papir dunapack d.o.o.Končar - distributivni i specijalni transformatori d.d.Fidus Pavić KrapinaSmrekar d.o.o. KrapinaKamenolom Gorjak d.o.o..
Alu forma Zagreb, Bisačka. Ljekarne ŠvaljekBDF servis d.o.o.Trgocentar d.o.o. ZabokDundo promet d.o.o. Jazvine
Jedvaj - pekarska radnja, trgovina i ugostiteljstvo Gornje JesenjeAlum promet JesenjeVatrozaštita d.o.o.Kogutex d.o.o. KonjščinaMarteks tekstil d.o.o.
TPK Orometal d.d. Oroslavje Zagorski vodovod
Zagrebačka županijaOpćina PetrovskoSato d.o.o.
Auto HrvatskaDekor d.o.oNTL - narodno trgovački lanacEko - flor plus d.o.o.Sunce koncern
Atlantic grupaValoviti papir Dunapack d.o.o.Auto servisna oprema - Ponos d.o.o.Mini mljekara VeronikaPrint centar Krapina
OTP leasing d.d.Stražaplastika