Zadnje objave

Odabrani dječji literarni radovi 2017

Na natječaj za dječji recital "Kaj u riječi, pjesmi, slici i plesu" - Krapina 2017. prispjelo je 113 literarna…

10 srp. 2017 2017 lana No comments

Nastavak...

Odabrani radovi recitala kajkavske poezije

Na natječaj Recitala kajkavske poezije – Krapina 2017. prispjelo je 181 pjesnički uradak. Prosudbeno povjerenstvo u sastavu Radovan Novina (predsjednik),…

04 srp. 2017 2017 lana No comments

Nastavak...

IN MEMORIAM – Viktor Crnek

11. listopada 2016. Napustio nas je ljubitelj tople domače reči, začetnik dječjeg festivala „Kaj u riječi, pjesmi, slici i plesu“,…

14 sij. 2017 Uncategorized admin No comments

Nastavak...

Dječja likovna izložba

Na natječaj za likovnu izložbu “Kaj u riječi, pjesmi, slici i plesu” – Krapina 2016. na teme Zagorske tradicijske igračke i Zagorski pejzaž prispjelo je 298 likovna rada iz 26 osnovnih škola. Prosudbeno povjerenstvo u sastavu Vesna Kunštek (predsjednica), Vesna Križanić i Martina Zaplatić (članovi) odabralo je 110 radova koji će biti izloženi u Maloj dvorani POU Krapina u sklopu Tjedna kajkavske kulture.

Red. br. ŠkolaIme i prezime učenikaVoditelj
1.       OŠ Antuna Mihanovića Petrovsko Petar Vardijan, 4.a Andreja Cigula
2.       OŠ Đurmanec Luka Škrlec, 8.aMarija Džepina
i Valentino Vincelj, 8.a
3.       OŠ Gornje Jesenje Jelena Obadić, 8.r Martina Zaplatić
4.       Davorin Draganić, 8.rMartina Zaplatić
5.       Julijana Jedvaj, 8.rMartina Zaplatić
6.       Oliver Katalenić, 4.rAnita Sviličić
7.       Martina Cvrtila, 4.r Anita Sviličić
8.       Anđelina Jedvaj, 4.rAnita Sviličić
9.       OŠ V. Nazor Budinščina, PŠ HrašćinaDario Brckan, 4.rJasna Kranjec
10.     Dario Brckan, 4.rJasna Kranjec
11.     OŠ V. Nazor BudinščinaKruno Hruškar, 2.rSuzana Ramić
Dino Babok, 2.r
Luka Petrač, 2.r
12.     Karolina Petrinić, 2.rSuzana Ramić
Lorena Čavec, 2.r
Matej Antolić, 2.r
13.     Valerija Hruškar, 1.rMonika Ban
14.     Tea Babok, 1.rMonika Ban
15.     Sara Jertec, 5.aMirela Duktaj
16.     Lana Hajduk, 5.aMirela Duktaj
17.     Tamara Pažur, 5.aMirela Duktaj
18.     David Puklin, 4.b Kristina Jugo
19.     Valerija Hudika, 4.bKristina Jugo
20.     OŠ Oroslavje Katja Skušić, 3.a Vesna Grabušić
i Elena Grden, 3.a
21.     Lucija Jakopec, 3.aVesna Grabušić
22.     Marta Mrzljak, 4.bAnkica Šuk
23.     Nika Bratković, 4.bAnkica Šuk
24.     Jelena Goluban, 4.bAnkica Šuk
25.     POU Vrbovec Marta Čutunić, 1.rIvana Ožetski
26.     Dea Gubijan, 5.r Ivana Ožetski
27.     Dea Gubijan, 5.r Ivana Ožetski
28.     OŠ Side Košutić Radoboj Lucija Tušek, 6.rMartina Zaplatić
29.     Monika Cerovec, 6.rMartina Zaplatić
30.     Anamaria Broz, 5.r Martina Zaplatić
31.     Ana Slivnjak, 6.rMartina Zaplatić
32.     Jelena Puljko, 5.rMartina Zaplatić
33.     Ivana Gerić, 5.rMartina Zaplatić
34.     OŠ Side Košutić Radoboj, PŠ Jazvine Grupni rad 3. razreda Ivanka Leljak
35.     Grupni rad 3. razredaIvanka Leljak
36.     OŠ MačeAna Sedak, 6.rLjiljana Cvetko
37.     Korina Sedak, 5.rLjiljana Cvetko
38.     Natalija Košić, 6.rLjiljana Cvetko
39.     Tin Mendek, 2.rMarijana Vujica
40.     Karla Benčić, 2.rMarijana Vujica
41.     OŠ Gornji Mihaljevec, PŠ Macinec Vanessa Srša, 1.r Gordana Polundak
42.     OŠ Zlatar Bistrica Filip Škvorc, 5.r Alen Matijašević
43.     OŠ Hodošan Patrik Branilović, 2.r Anastazija Anka Balent
44.     Hana Horvat, 2.r Anastazija Anka Balent
45.     Ella Strahija, 2.r Anastazija Anka Balent
46.     Sofia Pandur, 2.rAnastazija Anka Balent
47.     OŠ Bedekovčina Ema Andročec, 5.r Ljiljana Cvetko
48.     Marta Pišković, 5.rLjiljana Cvetko
49.     Marija Mlinarić, 6.rLjiljana Cvetko
50.     Leonarda Ban, 6.r Ljiljana Cvetko
51.     OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec Mia Kolarić, 1.aRadojka Oreški
52.     Lucija Ban, 1.aRadojka Oreški
53.     Zoja Šestak, 1.a Radojka Oreški
54.     Nola Horvat, 3.a Jasminka Mesarić
55.     Mia Hanžeković, 3.a Jasminka Mesarić
56.     Dominik Malašić, 3.bSnježana Blagus
57.     OŠ Ivanovec Mura Blažević, 1.r Irena Levačić
58.     Vito Antonović, 1.rIrena Levačić
59.     Tara Puhalović, 1.rIrena Levačić
60.     Martin Petek, 1.rIrena Levačić
61.     OŠ Augusta Cesarca KrapinaEma Pavić, 2.b Ružica Hršak
62.     Ivor Škrobot, 2.bRužica Hršak
63.     Miran Bračun, 2.b Ružica Hršak
64.     Laura Vrhovec, 2.bRužica Hršak
65.     Mia Martinčić, 2.bRužica Hršak
66.     Laura Štor, 2.bRužica Hršak
67.     Sara Tušek, 5.b Gordana Ružić
68.     Nela Horvat, 5.bGordana Ružić
69.     Eugen Kundih, 5.aGordana Ružić
70.     Mirjam Horvatek, 5.aGordana Ružić
71.     Silvija Jambrek, 5.aGordana Ružić
72.     Sara Gregurović, 5.aGordana Ružić
73.     Leo Jurman, 5.bGordana Ružić
74.     Helena Vrhovec, 5.bGordana Ružić
75.     Roko Vidović, 5.aGordana Ružić
76.     Tara Bucifal, 2.a Andrea Herceg
77.     Mihaela Puh, 2.aAndrea Herceg
78.     Božidar Cvrtila, 2.aAndrea Herceg
79.     Mateo Vrhovec, 2.aAndrea Herceg
80.     Kaja Jambrek, 2.aAndrea Herceg
81.     Tesa Josipa Jenko, 2.aAndrea Herceg
82.     Oš „Ljudevit Gaj“ KrapinaAntonija Hršak, 5.b Zrinka Arbanas
83.     Ema Kiseljak, 5.bZrinka Arbanas
84.     Marko Turibak, 5.bZrinka Arbanas
85.     Margareta Golub, 5.bZrinka Arbanas
86.     Marija Brezak, 5.bZrinka Arbanas
87.     Lucija Pretković, 6.bZrinka Arbanas
i Nika Macan, 6.b
88.     Ena Košutić, 6.cZrinka Arbanas
Patricija Dlesk, 6.c
i Leona Podolšak, 6.c
89.     Tena Osredečki, 6.bZrinka Arbanas
i Ema Krznar, 6.b
90.     Lea Strahinec, 6.cZrinka Arbanas
i Ivona Vučilovski, 6.c
91.     Florian Barilar, 6.bZrinka Arbanas
i Robert Šimunić, 6.b
92.     Ana Ptičar, 6.aZrinka Arbanas
i Petar Grđan, 6.a
93.     Valentina Miljan, 5.aZrinka Arbanas
94.     Martin Kuhta, 6.c,Zrinka Arbanas
Eugen Koret, 6.c
i Luka Benc, 6.c
95.     Ivan Kiseljak, 6.aZrinka Arbanas
96.     Grupni rad učenika Zrinka Arbanas
97.     Grupni rad učenika Zrinka Arbanas
98.     Grupni rad učenika Zrinka Arbanas
99.     Grupni rad učenika Zrinka Arbanas
100. Rea Bobovečki, 6.c,Zrinka Arbanas
Ana Pušelj, 6.c
i Ema Herceg, 6.c
101. Tena Kovačec, 4.aVesna Križanić
102. Tea Poslon, 4.aVesna Križanić
103. Tea Poslon, 4.aVesna Križanić
104. Leona Ormuž, 4.aVesna Križanić
105. Petra Haramina, 4.aVesna Križanić
106. Nikolina Hršak, 4.aVesna Križanić
107. Karla Kunštek, 4.aVesna Križanić
108. Nika Majsec, 4.aVesna Križanić
109. OŠ „Ljudevit Gaj“ Krapina, PŠ Donja Šemnica Anita Tušek, 5.rZrinka Arbanas
110. Stella Vlašić, 5.rZrinka Arbanas

Pokrovitelji

Pokrovitelj tjedna kajkavske kuture: Ministarstvo kulture RH
Pokrovitelj 51. Festivala kajkavskih popevki: Predsjednica RH, Kolinda Grabar-Kitarović
Supokrovitelj tjedna: Grad Krapina, Krapinsko-zagorska županija

Sponzori

ZAMP Presečki grupa Hyper dizajn Kotka Krakom # # # # # # # Krapinsko-zagorska županija Vetropack Samoborska banka Ministarstvo kulture Republike Hrvatske OMCO Zagrebačka banka dd Marteks tekstil Turistička zajednica grada Krapine Krateks Pučko otvoreno učilište Srednja škola krapina Dundo promet A.C. Redan HRT HOK Končar generatori i motori d.o.o. Gama grafit d.o.o Grad Krapina Grad Zagreb Krapina-šped Manateks Ministarstvo turizma republike Hrvatske Narodne novine Obrtnička komora krapinsko-zagorske županije Općina Đurmanec Pekarnice Presečki Pekom Print centar Krapina Privredna banka Zagreb Auto Hrvatska Končar Plesko Tam Teks Zuc
FinaStražaplastikaSberbank d.d.HP- Hrvatska poštaDetmers kontejner
Print centar KrapinaJedinstvo d.d.BDF servis d.o.o.BAMT MačeKamenolom Gorjak d.o.o.
Autokuća Kozina d.o.o.G.P.T. transporti d.o.o.Vatrozaštita d.o.o.Egis road operationLema trans d.o.o.
NTL-Narodni trgovački lanacVarjačić d.o.o.HGK- Županijska komora KrapinaKogutex d.o.o.Marodi
Općina Marija BistricaOpćina Zlatar BistricaUdruženje obrtnika grad Krapine i općinaHBOROpćina Mače
Terme Tuhelj d.o.o.Info-ZagorjeZavod za hitnu medicinu KZžOpćina Hum na SutliBelina Krapinske Toplice
Sato d.o.o.Sunce koncern d.d.KTC d.d.Tehnix d.o.o.Eko- flor plus d.o.o.
Zagorski vodovod d.o.o. Šimić & co. d.o.o.LidlMiele trgovina i servis d.o.o.