Dječja likovna izložba 2018.

Na natječaj za likovnu izložbu “Kaj u riječi, pjesmi, slici i plesu” – Krapina 2018. na teme ZAGORSKE STARINE, LEGENDE I BAJKE i ZAGORSKI PEJZAŽ prispjelo je 167 likovnih radova iz 14 osnovnih škola. Prosudbeno povjerenstvo u sastavu Vesna Kunštek i Zrinka Arbanas odabralo je 50 radova koji će biti izloženi u atriju Srednje škole u Krapini u sklopu Tjedna kajkavske kulture.

Red. br.ŠkolaIme i prezime učenikaVoditelj
1.OŠ TUHELJSARA FEKEŽA, 2.rPavica Iveković
VIKTORIJA TELIŠMAN, 2.rAna Šuper
MARKO PENEZIĆ, 2.r
SARA KOPRIVNJAK, 2.r
PATRICIJA PENEZIĆ, 3.r
2.OŠ KONJŠČINAMIHAEL LOBOREC, 5.bMirela Duktaj
JANA SENIĆ, 8.a
3.OŠ VLADIMIR BOSNAR STUBIČKE TOPLICEJULI KIŠUR NOVAK, 3.aMartina Drempetić
LORI ŠIPEK-GLAVAČ, 3.aMia Papeš
SARA CEROVEČKI, 3.aMonika Barić
LARA BAKEK, 7.a
MORENO STANIŠIĆ, 7.a
RENATO PAVALIĆ, 7.a
LUKA DUREVIĆ, 7.a
IVA ŽLABUR, 6.r
BERNARDA GRABUŠIĆ, 1.a
4.OŠ GORNJE JESENJEMATIJA JAGUŠIĆ, 8.rMartina Zaplatić
5.OŠ „PETAR ZRINSKI“ ŠENKOVECMIA KOLARIĆ, 3.aRadojka Oreški
TIARA KORENT, 4.bLadislava Šestak-Horvat
LINA VUK, 1.aJasminka Mesarić
ZOJA ŠESTAK, 3.a
LANA POLANEC, 4.b
6.OŠ „PETAR ZRINSKI“ ŠENKOVEC – PŠ MAČKOVECALEKSANDAR KOVAČIĆ, 3.rSenka Saško
7.OŠ OROSLAVJEGABRIEL KRALJIĆ, 2.bAnkica Šuk
OŠ SIDE KOŠUTIĆ RADOBOJSARA DUNAJ, 5.rMartina Zaplatić
DOMINIK PAŽAMETA,5.r
FRAN ŠALKOVIĆ, 5.r
8.OŠ DONJA STUBICAPAVLA MEGLIĆ, 2.b
VALENTINA LACKOVIĆ, 2.b
GABRIELA HRBIĆ, 2.b
9.OŠ „PAVAO BELAS“ BRDOVECLARA STROJNIK, 5.aDarko Škoda
10.OŠ VELIKO TRGOVIŠĆESARA TRLEK, 8.bMia Papeš
FILIP ŠKALEC, 7. R
LIDIJA POSAVEC, 7.r
11.OŠ VLADIMIR NAZOR BUDINŠČINAVALERIJA HRUŠKAR, 3.rSuzana Ramić
LEONA PUČAK, 3.rMonika Ban
KARLA PUČAK, 2.aJagoda Šmit
FRAN POSINJAK, 2.a
MATEJ CICNJAK, 2.a
LORENA ČAVEC, 4.r
HELENA BEVETEK ĐOPAR, 2.a
DAVID ČAVEC, 4.r
DARIO BRCKAN, 6.
12.POU VRBOVECEMA PRŠAIvana Ožetski
IVA PETAK
TARA PEJAKOVIĆ
DEA GUBIJAN
MARTA HAJAK
13.OŠ „LJUDEVIT GAJ“ KRAPINADAMJAN ŠKRLEC, 3.aVesna Presečki
PETRA HLUPIĆ, 3.a

 

Zadnje objave

33. dječji festival "Kaj u riječi, pjesmi, slici i plesu"

Festivalska dvorana Krapina, četvrtak 06.09.2018. u 19.00 sati Prodaja karata je na blagajni POU Krapina po cijeni od 20,00 kn. Pokrovitelji: Krapinsko -…

04 ruj. 2018 Uncategorized lana No comments

Nastavak...

Popis izvođača 08.09.

Popis izvođača subota 8.9.2018. početak u 20.00 sati Generalna proba u 16.30 sati -ulaz slobodan!

28 lip. 2018 2018 lana No comments

Nastavak...

Pokrovitelji

Pokrovitelj tjedna kajkavske kuture: Ministarstvo kulture RH
Pokrovitelj 53. Festivala kajkavskih popevki: Predsjednica RH, Kolinda Grabar-Kitarović
Supokrovitelj tjedna: Grad Krapina, Krapinsko-zagorska županija

Sponzori

ZAMP Presečki grupa Hyper dizajn Kotka Krakom # # # # # # # Krapinsko-zagorska županija Vetropack Samoborska banka Ministarstvo kulture Republike Hrvatske OMCO Zagrebačka banka dd Marteks tekstil Turistička zajednica grada Krapine Krateks Pučko otvoreno učilište Srednja škola krapina Dundo promet A.C. Redan HRT HOK Končar generatori i motori d.o.o. Gama grafit d.o.o Grad Krapina Grad Zagreb Krapina-šped Manateks Ministarstvo turizma republike Hrvatske Narodne novine Obrtnička komora krapinsko-zagorske županije Općina Đurmanec Pekarnice Presečki Pekom Print centar Krapina Privredna banka Zagreb Auto Hrvatska Končar Plesko Tam Teks Zuc
Ministarstvo kulture RHGrad KrapinaKrapinsko-zagorska županijaHrvatska radiotelevizijaAC Redan
Zagrebačka banka d.d.Privredna banka d.d.Samoborska banka d.d.ZAMP - HDSVetropack straža d.d.
Hrvatska elektroprivreda d.d.Varjačić d.o.o.Croatia osiguranje d.d.Pekom KrapinaKrakom Krapina
Kotka KrapinaTehnixKratex d.d.M.I. HršakBelina Krapinske toplice
Omco Croatia d.o.o.Presečki grupa d.o.o.Mega KR logistika d.o.o. KrapinaBD savjetovanje d.o.o. Podgora KrapinskaMužek Kaminko d.o.o.
Lema trans d.o.o.B.A.M.T. d.o.o.Općina Hum na SutliAutotransporti Branko Kunštek d.o.o.Aquafilcro d.o.o.
Valoviti papir dunapack d.o.o.Končar - distributivni i specijalni transformatori d.d.Fidus Pavić KrapinaSmrekar d.o.o. KrapinaKamenolom Gorjak d.o.o..
Alu forma Zagreb, Bisačka. Ljekarne ŠvaljekBDF servis d.o.o.Trgocentar d.o.o. ZabokDundo promet d.o.o. Jazvine
Jedvaj - pekarska radnja, trgovina i ugostiteljstvo Gornje JesenjeAlum promet JesenjeVatrozaštita d.o.o.Kogutex d.o.o. KonjščinaMarteks tekstil d.o.o.
TPK Orometal d.d. Oroslavje Zagorski vodovod
Zagrebačka županijaOpćina PetrovskoSato d.o.o.
Auto HrvatskaDekor d.o.oNTL - narodno trgovački lanacEko - flor plus d.o.o.Sunce koncern
Atlantic grupaValoviti papir Dunapack d.o.o.Auto servisna oprema - Ponos d.o.o.Mini mljekara VeronikaPrint centar Krapina
OTP leasing d.d.StražaplastikaHrvatske vodeZagrebačka županijaLjekarne Švaljek
Smrekar d.o.o.Smrekar Ivica SmrekarOpćina Jesenje