Dječji likovni radovi

DRUŠTVO ZA KAJKAVSKO KULTURNO STVARALAŠTVO

KRAPINA, MAGISTRATSKA 28.

Odabrani radovi za Dječju likovnu izložbu

Osnovna škola:

Učenik/ca:

Voditelj:

JOSIPA KOZARCA LIPOVLJANI, PŠ STARA SUBOCKA

LEA RIZVANOVIĆ 3.

EMA LEŠKOVIĆ 3.

MARINA PEREŠIN 3.

MIRELA ŠENIČNJAK 1.

MIHAEL ŽIGIĆ 3.

NATALIE MARTON 3.

FILIP LEŠKOVIĆ 1.

EMA LEŠKOVIĆ 3.

NATALIE MARTON 3.

MIHAEL ŽIGIĆ 3.

LJILJANA KOŠAK

ZVONIMIRA FRANKA, KUTINA

LAURA HORVAT 2.B

GABRIELA KOLOBARA 2.B

IVAN RAMLJAK 2.B

LAURA HORVAT 2.B

MATEO JAKŠIĆ 2.B

IVAN RAMLJAK 2.B

DOROTHEA POLAK 2.B

LOTA GAŠPAREC 2.B

LAURA HORVAT 2.B

VESNA KOŠAK

ŽITNJAK, ZAGREB

JOSIP ANTUNOVIĆ 8.B

LARA LONČAR 6.C

LANA KOVAČEVIĆ 8.C

ANTE VLAŠIĆ

JURJA DALMATINCA ŠIBENIK

ANTE ŠUPE 1.B

EVA MUŠIĆ 1.B

ANDRIJA ŠKUGOR 1.B

MATE VITO BURA 1.B

IVANA VLAIĆ

JURJA ŠIŽGORIĆA ŠIBENIK

IVA CUKROV 1.A

DORA TERZIĆ 1.A

TONKA ŠMIT 1.A

FRANKA ILJADICA 1.A

HELENA ŠARIĆ

ANTUNA GUSTAVA MATOŠA, ZAGREB

VITA KOMLINOVIĆ 4.B

IDA KAVURIĆ 4.B

TARA KOVAČIĆ 4.B

FRANKA GRGIĆ 4.B

LAURA TADIĆ 4.B

HELENA STRMIĆ 4.B

EMA STERLE 4.B

SILVANA ČEŠLJAR ČEŠKOVIĆ

„VLADIMIR NAZOR“ KRIŽEVCI

LEONA LUGOMER 2.C

KATARINA POPOVIĆ 2.C

JAN GRADIČEK 2.C

INA ŠORONDA 2.C

OLJA JELEN 2.C

ĐURĐICA BURIĆ

ANTUNA AUGUSTINČIĆA ZAPREŠIĆ

SOFIJA TAVRA 2.B

MAKS ZLATANOVIĆ 2.B

DORA KNEŽEVIĆ 2.B

DORA BAKIĆ 2.B

PETRA BARTOLOVIĆ 2.B

MAKS ZLATANOVIĆ 2.B

MARA MIŠETIĆ 2.B

DOMINIK BELŠA 2.B

ROBIN KOLANOVIĆ 2.B

ANA KRIŠTO 2.B

IRENA RENDULIĆ

KURŠANEC ČAKOVEC

JAGODA ORŠUŠ 6.A

JURICA HORVAT 8.B

SRĐAN IGNAC 8.B

NIKOLA IGNAC 8.B

ZVJEZDANA ORŠUŠ 8.B

IDA DOMIŠLJANOVIĆ

KURŠANEC ČAKOVEC

DAMIRA KALANJOŠ 6.C

DINO HORVAT 6.C

IDA DOMIŠLJANOVIĆ

BELICA

MARKO LOVREK 6.

TIA MLINARIĆ 6.

EMINA KEFELJA

DOMAŠINEC

FABIAN MESAREK 5.

TENA JANČEC 5.

MATEA HORVAT 5.

DORA KOVAČ 5.

KARLA FELIKS 5.

TIA KLARA FILIPOVIĆ 5.

TENA JANČEC 5.

EMINA KEFELJA

„PETAR ZRINSKI“ ŠENKOVEC, PŠ MAČKOVEC

SARA KOVAČEC 2.

PAOLA NOVAK 2.

ROKO KUSTEC 2.

SENKA SAŠKO

„ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI“ KOPRIVNICA, PŠ REKA

MARTIN JURENEC 1.

NELA NOVOSELNIK 1.

DAVOR ŠOKEC

ANTUNA GUSTAVA MATOŠA, ZAGREB

LAURA TRNINIĆ 1.B

NIA ŠABIĆ 1.B

KIARA VUKIĆ 1.B

PAVLE KOSEC 1.B

JELENA FRAJMAN

PETRIJANEC

LANA POTOČNJAK 3.B

ANKICA KONJIĆ

SVETA MARIJA, SVETA MARIJA

FRAN ŠMIT 8.A

TARA ŠULJ 7.A

LEONARDA GAŠPARIĆ 7.A

FILIP POLJAK 7.A

LEA HAJDINJAK 8.A

BARBARA SALAJ ZLATAR

JOŽE HORVATA KOTORIBA

DOROTEA TILOŠANEC 7.A

SAŠA MLAKAR 7.A

LANA HORVAT 8.A

EMILI SABOL 8.B

BARBARA SALAJ ZLATAR

DOMAŠINEC, PŠ FLORIJANA ANDRAŠECA DEKANOVEC

STJEPAN ĐURKIN 1.B

KIARA BOBIČANEC 1.B

TATJANA PINTARIĆ

JULIJA KLOVIĆA, ZAGREB

JOSIPA BISTER 4.B

SARA MARIJA KORDIĆ 4.B

LARA TUTIĆ BILANOVIĆ 4.B

TANJA MRŠIĆ

MARIJA BISTRICA

MAGDALENA ŠVALJEK 2.

PETRA LACKOVIĆ 2.

LANA KOŽIĆ 2.

LUCIJA JAKOPOVIĆ 2.

MIA GORIČKI 2.

PETAR GLAVAČ 5.B

MATIJA CICNJAK 5.B

TAMARA BABIĆ 6.B

TARA ŠAGUD 8.C

DOROTEA LOINA 8.C

ESTERA GUČIN-ŽUPANIĆ 8.C

VITA VEDRINA 5.A

JOSIP KLAPAČ 3.A

GABRIJELA ČEFKO 3.A

BISERKA CIGLENEČKI,

ANA KAIĆ LACKOVIĆ,

BARICA TOPČIĆ

PRVA OŠ VARAŽDIN

KORINA KOSIĆ 1.C

ZARA HAPP 1.C

HELENA KIŠASONDI 1.C

BARTOL CEPANEC 1.C

LORENA SKANDUL 1.C

LOVRO GREGURIĆ 1.C

NEVENKA ĐURAK

„SLAVA RAŠKAJ“ OZALJ

DAVID ŠTENTA 1.

MATEA BASAR 1.

JASMINKA TRPČIĆ

MATE LOVRAKA ZAGREB

LUCIJA CIRIMOTIĆ 8.

IVAN CELJAK 8.

LAURA KARLOVIĆ 8.

KARLA KELLEK 8.

GABY ČEH 8.

SARA JAKIČIĆ 8.

PETRA SIMIĆ 6.

BERNADICA MAŽAR

„LJUDEVIT GAJ“ KRAPINA

LUCIJA POSILOVIĆ 8

ANTONIJA RANOGAJEC 8.

DORA JURMAN 8.

SONJA JURMAN

SIDONIJE RUBIDO ERDÖDY GORNJA RIJEKA, PŠ KOLAREC

NOA VALJAK 4.

LUCIJA NEMČIĆ 1.

DUŠANKA KOS

SATNICA ĐAKOVAČKA

IVA VALJETIĆ 3.

ADEA QEVANI 3.A

EMA DRAGIČEVIĆ 3.

ANDREA DADIĆ

PRVA OŠ OGULIN

TARA TRBOJEVIĆ 3.

MATEJ CINDRIĆ 3.

IVANO SALOPEK 3.

SARA FERI 3.

JANA JUHAS 3.

RIA LUKETIĆ 3.

FRANKO TURKOVIĆ 3.

FILIP MUŽEVIĆ 3

KARMEN KESER 3.

STJEPAN BARKO 3.

TENA ŠEGAN 3.

ARIA SALOPEK 3.

NOA BROZOVIĆ 3.

LJERKA SALOPEK BACANOVIĆ

LJUDEVITA GAJA, ZAPREŠIĆ

JULIA BERGER 3.B

MARTINA VELIKOV

SESVETE

ANTEA ŠIMIĆ 4.B

MATEJ DABRO 4.B

LUCIJA ROŽIĆ 4.B

NADICA GAJŠAK

„GRIGOR VITEZ“ SVETI IVAN ŽABNO

ANA BELJO 1.

NEVENKA BAJSIĆ

TRNSKO, ZAGREB

MARTA KONČIĆ 2.A

LEA VUKIĆ 2.A

MARTA RELJA 2.A

SUZANA DONATOV

ANTE KOVAČIĆA, ZLATAR

LARA BOROVČAK 7.

ENA JURIŠA 5.

HELENA BALIĆ 8.

LEON JAJTIĆ 5.

MAJA BUREK

MARIJA BISTRICA

KARLO HORVATINČIĆ 3.

LEA JAKOPOVIĆ 3

MILA PAVLOVIĆ3.

ANITA CAR

BELEC

LUCIJA RUNJAK 5.

BIRGIT BRLEČIĆ

DRAGUTINA DOMJANIĆA, ZAGREB

NIKA MILJKOVIĆ 7.

DALILA DAKIĆ 7.D

MORIS MAJDAK ZEBIĆ

7.D

MAŠA ANTOLIĆ 7.D

NINA BRKIĆ

MARIJA BISTRICA, PŠ LAZ

MIHAELA DOLČIĆ 3.

LOVRO SEVER 4.

SANDRA TOMORAD

BEDEKOVČINA

FRANKA OSREČAK 2.A

LAURA PAVETIĆ 2.A

JADRANKA KRUŠELJ

VLADIMIR BOSNAR STUBIČKE TOPLICE

EMA VIKTORIA LEŠKOVIĆ 4.A

MONIKA BARIĆ

SIDONIJE RUBIDO ERDÖDY, GORNJA RIJEKA

ANA CRNČIĆ 8.

ŽELJKA FADIGA

„PETAR ZRINSKI“ ŠENKOVEC

FRANKA RADEK 4.B

IVAN TRUPKOVIĆ 2.B

IVONA BELOVIĆ TER 2.B

VIKTOR HADELA 4.A

LUCIJAN REICH

3.B

GABRIEL LEVAČIĆ, 3B

JURA HOLETIĆ 2.A

PETRA MARTINKOVIĆ

VESNA GOLUB

JASMINKA MESARIĆ

LADISLAVA ŠESTAK-HORVAT

RADOJKA OREŠKI

„LJUDEVIT GAJ“ MIHOVLJAN

LUCIJA VUĐAN 5.

DORA PAVLEKOVIĆ 6.

DAVORKA KRESONJA 6.

LEA VUGREK 6.

MELANI KRAMARIĆ 6.

LUCIJA GORSKI 6.

EMA GRABAR 6.

PAOLA KRALJ 7.

GABRIEL ORAIĆ 5.

TIN BENKO 5.

MAJA BUREK

KNEGINEC GORNJI

LEA ŠPOLJARIĆ 1.B

TANA KNOK 1.B

MIA VITEZ 1.

LIDIJA NOVOSEL

TRNOVEC

PAULINA DJAK 4.B

NIKOLINA BAJIĆ

BELETINEC

VATROSLAV BRUMEC 1.

SNJEŽANA MARTINEZ

BEDEKOVČINA

JANA KRUŠELJ 6.

ERIK TRČAK 5.

LORENA DELIJA 6.

ANĐELINA KIC 6.

LJILJANA CVETKO

IVANA PERKOVCA ŠENKOVEC

VENIO PREBEG, 3.A

EMA LUKICA 3.A

JAKOV FILIPOVIĆ 3.A

DAMJAN POPČEVIĆ 1.B

LUKA VAJDIĆ 1.B

VALENTINA FILKO

RUŽICA TANODI

OROSLAVJE

LUCIJA VINTER, 1.B

TEA DROBEC 1.B

LANA ŠOBAK 1.B

GABRIEL NOVOSEL 1.B

ANKICA ŠUK

IVANA GRANĐE SOBLINEC

MARKO CULEJ 1.B

ŽELJKA BOSILJKOV

LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI

IVOR PAVIĆ 1.

VITA BARIČEVIĆ 1.

SUZANA BALIĆ

SESVETE

TIN TIŠLJAR 3.E

PAULA PUŠIĆ 3.E

CVITA BALABANIĆ 3.E

MAGDALENA ŠENJUG 3.E

NIKOLINA HORVAT

VLADIMIR NAZOR BUDINŠČINA

DORA VRETENAR 2.

TEA ČAVEC 2.

LUKA PETRAČ 7.

MARIJAN HRUŠKAR 3.A

PETAR VIZIR 3.A

MONIKA BAN

MIRELA DUKTAJ

SUZANA RAMIĆ

DRUGA OŠ VARAŽDIN

ESTHER TROGRLIĆ 8.R

INES NJEGOVEC

SESVETE

ANAMARIJA PRĐUN i TIHANA IVKIĆ 7.B

ANDREJA PTIČEK

BEDEKOVČINA, PŠ POZNANOVEC

TENA MIKULEC 2.P

HELENA TRČAK 2.P

HRVOJE MEŠTROVIĆ 2.P

LEA HLEB 2.P

DARINKA SVEČNJAK

MAČE

PATRIK TRČAK 8.

MARIN ZAVRŠKI 8.

HELENA TUŠKAN 5.

NIKA MALEČIĆ 5.

LJILJANA CVETKO

ANTUNA MIHANOVIĆA KLANJEC, PŠ LUČELNICA

TIN PETEK 4.

PETRA PETEK 4.

EVA MAKEK 4.

MIRA PETEK

I.G. KOVAČIĆA DELNICE

VINKA PETROVIĆ 4.B

SARA LISAC 4.B

MORENO KVATERNIK 4.B

KSENIJA MARINCEL

BELICA

ELENA TOTH 4. B

TENA MESARIĆ 4. B

GORDANA TURK

MARIJA BISTRICA

KARLA KRUHAK 3 B

KATJA HRUPELJ IBRAHIMOVIĆ 3.B

PATRIK BOC 3.B

NIKA GABUD 3.B

SANJA NOVAK

BELETINEC

LANA SIROČIĆ 6.

PATRIK OSTROŠKI 6.

MATEJA RATKOVIĆ

„LJUDEVIT GAJ“ KRAPINA, PŠ DONJA ŠEMNICA

DAVID BOBEK 3.

KORNELIJA HRŠAK

DR. VINKA ŽGANCA, ZAGREB

ANTEA VOJNOVIĆ 8. B

ANTEA VOJNOVIĆ 8. B

JOSIPA PENTIĆ

„LJUDEVIT GAJ“ KRAPINA

INA DOMAĆINSTVO 1. a

ZRINKA ARBANAS

ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA DONJA VOĆA

TIA GEČEK 3. A

ZDENKA GODINIĆ

ANTUNA MIHANOVIĆA PETROVSKO

MIHAELA FRLJUŽEC 2. A

ANDREJA CIGULA

GORNJE VRAPČE

FRAN ODAK 4. A

KJARA POPOVIĆ 4. A

NIKA LUKAČIN 4. A

ANDREA ŠKRIBULJA HORVAT

OROSLAVJE

DAVID GREDIČAK 3. A

MEGI HERAK 3. A

RENATA POSAVEC

ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI KOPRIVNICA, PŠ REKA

BILJANA ORŠOŠ 3.

PETRA ORŠOŠ 3.

LANA SRBLJAN 3.

DORA VALENT

ĐURĐEVAC

BEATA DAUTANEC POSLEK 7.

LEA GREGUREC 6.

JUDITA MAZNIK 6.

KLARA ĐURIŠEVIĆ 8.

ZORAN VIDAKOVIĆ

BOGUMILA TONIJA SAMOBOR

ELENA ČIVERICA 2. A

IRENA DRAŽIĆ

KOPRIVNIČKI IVANEC

IVANA KATALENIĆ 3.

LUCAS TOPALOVIĆ 1.

ĐURĐICA PRLOK

KARMELA PAJAN

TRNSKO, ZAGREB

LUKA BARIŠIĆ 3.B

SNJEŽANA MIKULIĆ

PRVA OŠ DUGAVE

GABRIEL JURKOVIĆ 4. C

NINA RADOŠEVIĆ 4. C

NIKOLINA JURKOVIĆ 4. C

IVA BENETA 4. C

JASMINKA ŠIPUŠIĆ

TRNSKO

VIDA ŠKUDAR 3. B

BELA KOMARICA 3.B

ENA BOROVAC 3. B

LUKA ŠIMURINA 3.B

ANDREJ PENIĆ 3.B

PAULA BREŠČAKOVIĆ 3.B

SNJEŽANA MIKULIĆ

GOLA

LUCIJA ŠIROKI 1.

MARIJETA KOPORNIĆ

PRVA OŠ DUGAVE

KARLA PAVKOVIĆ 2.B

MATEA GJURADEN 2.B

IVANO MANDIĆ 2.B

PETRA KOPEČNY 2.B

VERONIKA LEONHARDT 2.B

NIKOL PAVASOVIĆ 2.B

DAVID REBROVIĆ 2.B

TONI ŽGRABLIĆ 2.B

BRUNO BABIĆ 2.B

ROKO SKOBLAR 2.B

BENJAMIN VRBAN 2.B

MARKO DUMENČIĆ 2.B

TENA BRKIĆ 2.B

HANA VERHAS 2.B

GABRIEL ŽIŽAK 2.B

ŠIMUN KOKIĆ 2.B

MARIJA RADOŠ

ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI KOPRIVNICA

DAVID VRBANIĆ 1C

PETAR LOVRENČIĆ 1.C

OZANA KAPUS 1.C

KORINA KOVAČ 1.C

TIA LONČAREK 1.C

EMA VRBANIĆ 1.C

ĐURĐICA POŠTA

„IVAN BENKOVIĆ“ DUGO SELO

TINA MARIJA KOSANOVIĆ 5.C

MARTINA PRISUDA POTOČKI 6.D

DORIS KEZERIĆ 5.C

MARTINA GRACIN

LIJEPA NAŠA TUHELJ

MIHAELA MEDVEDEC 6.

KARLO KROLO 4.

GABRIJEL SLOVENEC 3.

DOMINIK MARTINIĆ 2.

SARA IVEKOVIĆ 2.

SONJA LABAŠ

TANJA ŠURINA

SILVIJA ILIĆ

ANA ŠUPER

ANTUNA MIHANOVIĆA KLANJEC

ELLEN BOGOVIĆ 5.

ANA VLAŠIĆ 8.

MARJETA ŠKREB

SIDE KOŠUTIĆ RADOBOJ

MATEO JURINJAK 3.A

STELA POTOČKI 3.A

LARA HRVOJ 4.A

IDA POSPIŠ 4.A

LARA HRVOJ 4.A

MILENA VESELJAK

DRAGICA POSPIŠ

ANTE KOVAČIĆA – MARIJA GORICA

ANTONIO JADAN 4.

SNJEŽANA VRANJEŠ

BEDEKOVČINA

PAULA BABIĆ I HELENA VUČKOVIĆ 4.A

VIKTOR PTIČAR I NINO ĐURĐAN 4.A

MELITA OGRINŠAK

JOSIPA JURJA STROSSMAYERA, ZAGREB

HIBA MOUSATTAT 3.B

MARICA RUKLJAČ

JULIJA KLOVIĆA ZAGREB

KARLO IVANIĆ 4.B

ROKO PETKOVIĆ 4.B

TANJA MRŠIĆ

ANTE KOVAČIĆA ZLATAR

VJERA POSARIĆ 6.

MAJA BUREK

 

TJEDAN KAJKAVSKE KULTURE I 56. FESTIVAL KAJKAVSKIH POPEVKI PODRŽALI SU:

Događanja i novosti

Odgođena radionica bubnjeva i udaraljki u sklopu projekta „Svirajmo kaj…

Zbog iznenadne bolesti voditelja radionice bubnjeva i udaraljki uzrokovane COVID-om 19 do daljnjega se odgađa održavanje spomenute radionice (27.-30. rujna…

24 ruj. 2021 2021 ivan strmecki No comments

Nastavak...

Najava za radionicu bubnjeva i udaraljki u sklopu projekta „Svirajmo…

Uskoro nam dolazi nova radionica u sklopu projekta „Svirajmo kaj – glazbena radionica“. Jesen će biti obojana veselim ritmovima, naime…

20 ruj. 2021 2021 ivan strmecki No comments

Nastavak...

Održana radionica bas gitare u sklopu projekta „Svirajmo kaj –…

U mjesecu kolovozu, točnije 26., 27. 30. i 31. kolovoza održana je 3. radionica u sklopu provođenja projekta „Svirajmo kaj…

03 ruj. 2021 2021 Uncategorized ivan strmecki No comments

Nastavak...