Dječji literarni radovi

Odabrani Dječji literarni radovi za programe tjedna kajkavse kulture krapina 2020.

Red.broj

Škola

Naslov rada

Učenik/ca:

Voditelj:

1.

Oroslavje

Tiček

Katja Leštek, 4.

Anica Šuk

2.

F.K.Frankopana Brod na Kupi

Stara hiša polok Kupe

Paola Merkaš, 7.

Ana Derenčinović Shala

3.

P.Zrinski, Šenkovec

Žaba

Ilija Pintarić

Radojka Oreški

4.

Vrbovsko, PŠ Jablan

Alravne

Ema Troha, 3.

Radmila Hodinj

5.

A.i I.Kukuljevića, VŽ Toplice

V Hrvatski

Petar Križanić, 6.

Ivana Obad Slavin

6.

Ljudevit Gaj Krapina

Zanavek

Niko Leško, 8.

Jasna Leljak

7.

P.Zrinski Šenkovec

Šuma

Magdalena Trupković, 5.

Martina Košćak

8.

LJ.Babić, Jastrebarsko, PŠ Desinec

Kak je negda bilo

Sven Briševac, 4.

Snježana Dugić

9.

Krapinske Toplice

Kaj

Matea Popović, 6.

Mira Korbar

10.

Krapinske Toplice

Moja babica pripoveda

Tara Mihalic, 6.

Mira Korbar

11.

E.Kvaternika V.Gorica

Bil sem dober

Matej Budak, 4.

Divna Topolnjak

12.

J.Kaštelana Zagreb

Kak je lepi naš zagorski kraj

Klara Ričko, 7.

Lada Ledić

13.

Bedekovčina

Posel

Jana Krušelj, 5.

Ivana Kranjčec

14.

Bedekovčina

Kaj, kaj, kaj

Šimun Mlinarić, 5.

Ivana Kranjčec

15.

P.Zrinski Mačkovec

Zadnji falat

Marta Novak, 3.

Nada Grahovec

16.

T.Ujevića Zagreb

Zagreb

Maria Karner, 6.

Marija Papa

17.

S.Kolara Kravarsko

Zakej

Josip Dumić, 7.

Ingrid Sokolović

18.

Gornji Mihaljevec

Moj črni moček

Petar Jurković, 3.

Nada Panić

19.

Gornji Mihaljevec

Moja domovina

Danijel Pilaj, 8.

Lidija Novak Levatić

20.

Gornji Mihaljevec

Cvetje za babico

Kim Košir, 6.

Lidija N.Levatić

21.

Gornji Mihaljevec

Kajkavski jezik

Tia Kos, 5.

Lidija N.Levatić

22.

Gornji Mihaljevec

Kaj dela sneg?

Paola Novak, 5.

Lidija N.Levatić

23.

Beletinec

Ftiček

Sara Krznar, 5.

Suzana Đurasek Divjak

24.

I.K.Sakcinskog Ivanec, PŠ Salinovec

Veter muzikaš

Sara Mastin, 5.

Valentina Posavec Kovač

25.

PŠ Salinovec

Mrtuljek

Gabriela Miklošić, 6.

Valentina P.Kovač

26.

Kneginec Gornji

Moj kraj

Ivona Šestak, 4.

Lidija Novosel

27.

Pavao Belas Brdovec

Pri baki i didi

Marta Jerković, 6.

Željka Trajbar Cigić

28.

Čazma

Baba

Gabrijela Mihekovec, 8.

Nikolina Huđber Mesar

29.

A.Kovačića Zlatar

Jesenjski dani

Ivana Bartolin, 7.

Nevenka Šušljek

30.

S.Košutić Radoboj

Mati

Luka Cerovečki, 3.

Dragica Pospiš

31.

A.N.Gostovinski Koprivnica

Licitari

Mirjam Dolenec, 4.

Đurđica Pošta

32.

S.K.Začretje

Žalosna vrba

Gita Dragčević, 5.

Monika Šalec

33.

S.K.Začretje

Moj puž muž

Mihaela Miletić, 6.

Nikolina Fruk

34.

Ljubešćica

Dotepenka

Mihael Barjaktarević, 4.

Valentina Grabar i Ivana Nogić

35.

Metel Ožegović Radovan

Jutro

Ana Piskač, 7.

Ana Đokić

36.

J.Horvata Kotoriba

Razigrana raca

Vita Kukolj, 6.

Nikolina Fuš Zvošec

37.

J.Horvata Kotoriba

Pesma srce otpira

Ema Nestić, 6.

Nikolina Fuš Zvošec

38.

Đurđevac

Da sem ftiček

Fran Jurić, 5.

Marijana Kralj

39.

A.K.Miošića Donja Voća

A se zmisliš?

Lana Stolnik, 7.

Dubravka Tuđan

40.

S.Košutić Radoboj

Moje Zagorje

Karla-Kristiana Ferk, 7.

Tamara Poljak

41.

Koprivnički Bregi

Hižica bela

Lovro Halaček,7.

Sanja Danček

42.

P.Zrinski Jalžabet

Za naviek

Petra Sekačić, 7.

Dijana Kuček

43.

Mladost Lekenik

Proleće v mojemu kraju

Ivan Havidić, 5.

Marija Matković

44.

Petrijanec

Zima

Ena Škledar, 4.

Mirjana Brlek

45.

SV.Martin na Muri

Mamica-moja briga

Leticija Špoljarić, 6.

Anđelka Klemenčić

46.

LJ.Gaj Krapina

Pre i posle

Damjan Škrlec, 5.

Mira Benc

47.

V.Nazor Duga Resa

Divani mi moja baba

Noah Špundak, 6.

Draženka Srakočić

48.

Koprivnički Ivanec

Odlazak

Lejla Krtanjek, 5.

Renata Glavica

49.

Tužno

Stara kola

Niko Vidić, 6.

Karlo Mlakar

50.

P.Zrinski, Čabar, PŠ Tršće

Jesen je te

Nika Peršić, 8.

Ingrid Žorž

51.

PŠ Tršće

Kaj dan žiher

Dorijan Leš, 7.

Ingrid Žorž

52.

I.Benković Dugo Selo

Deda i ja

Nikola Dinjar, 2.

Ljiljana Katić

53.

P.Zrinski Čabar, PŠ Gerovo

Svejt po majemu

Nik Pajnić, 5.

Sanja Klarić

54.

R.Strohala Lokve

Petelinčak

Nadja Javor, 3.

Marijana Rakas

55.

Đurđevac

Stari biciklin

Petra Pintarić, 8.

Ivana Jakopčević

56.

I.Poljaka Donja Višnjica

Rone v jutre

Simona Galinec, 7.

Ivan Telebar

57.

Katolička OŠ svete Uršule, Varaždin

Mane se spi

Emanuel Konjić, 5.

Ivan Telebar

58.

Katolička OŠ svete Uršule, Varaždin

Dojdi vu Zagorje

Vjekoslav Šešet, 5.

Ivan Telebar

59.

Bedekovčina

Moj dragi kraj

Jana Krušelj, 5,

Ivana Kranjčec

60.

Dr Branimira Markovića Ravna Gora

Sreča na Sušci

Ana Vrhovnik, 5.

Romana Mance

61.

J.J.Strossmayera Zagreb

Moj deda je kajkavac

Luka Ferina, 2.

Marica Rukljač

Događanja i novosti

Recital kajkavske poezije

Odabrani radovi za recital kajkavske poezije Broj Autor Naslov 1 BAJZA, ŽELJKO MOJA MATER 2 BRKAN, BOŽICA SKRAJEK 3 BUREK, JASMINA VULETNJI DEŽD 4 BUREK, JASMINA GACIJA 5 CRNIĆ, STJEPAN VULJETJE 6 CRNIĆ, STJEPAN KLASJE 7 ČAVIĆ, ZDENKA OBLAKE VUČIŠ LETETI 8 ČAVIĆ, ZDENKA ZAKUCANO VREME 9 ČOP,…

31 srp. 2020 2020 lana No comments

Nastavak...

Dječji likovni radovi

Odabrani dječji likovni radovi za izložbu Red broj Škola: Naziv rada: Učenik/ca: Raz: Voditelj: OŠ PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC, PŠ…

30 srp. 2020 2020 lana No comments

Nastavak...

Dječji literarni radovi

Odabrani Dječji literarni radovi za programe tjedna kajkavse kulture krapina 2020. Red.broj Škola Naslov rada Učenik/ca: Voditelj: 1. Oroslavje Tiček Katja Leštek, 4. Anica…

29 srp. 2020 2020 lana No comments

Nastavak...