Dječji literarni radovi

Odabrani radovi za dječji recital kajkavske poezije

Red.broj Osnovna škola Naslov rada Učenik/ca: Voditelj:
1. Oroslavje Taj kovid Luka Turniški Vesnica Kantoci
2. Brod Moravice Korona i ja Paula Rački Jasna Šepac
3. P.Zrinski, Šenkovec Jura i temperatura Jura Blažević Pavić Radojka Oreški
4. P. Zrinski, Šenkovec Od ve do ve Hrvoje Levatić Ladislava Šestak-Horvat
5. P. Zrinski, Šenkovec Nora hiža Mia Šafarić Vesna Golub
6. Vrbovsko Sjena Lea Krakar Manuela Valenčić
7. K.Š.Gjalskog Zabok Moj bracek Ena Belina Lucija Mlakar
8. Bistra Sleme Maja Brezec Gabrijela Kleščić
9. Krapinske Toplice Kaj je Klara Juranić. Mira Korbar
10. Krapinske Toplice Hušnjakovo Larisa Legčević Mira Korbar
11. Krapinske Toplice Stare su vure polahko odtukle Larisa Legčević Mira Korbar
12. J.Kaštelana Zagreb Stara tepka Klara Ričko, 7. Lada Ledić
13. Bedekovčina Susedov pes Buga Habajec Jadranka Krušelj
14. Bedekovčina, PŠ Poznanovec Jabuka Teo Rohtek Darinka Svečnjak
15. P.Zrinski Šenkovec, PŠ Mačkovec Božja ovčica Roko Abramović Senka Saško
16. S. Raškaj, Ozalj, PŠ Mali Erjavec Moj cucak Ana Marija Šiljac Gordana Marković Lukunić
17. S.Kolara Kravarsko Cirkva Josip Dumić, 7. Josipa Gršetić
18. Gornji Mihaljevec Pradedek Filip Jambrović Lidija Novak Levatić
19. S. Košutić Radoboj Slikarica Ana Djaković Dragica Pospiš
20. S. Košutić Radoboj Školica Emil Cigula Mia Mališ
21. S. Košutić Radoboj Černi maček Karla-Kristiana Ferk Tamara Poljak
22. V.Kovačića Hum na Sutli Zagorje Manuela Javorić Ivana Novak
23. Beletinec Babica moja Sara Krznar, Suzana Đurasek Divjak
24. I.K.Sakcinskog Ivanec, PŠ Salinovec Muoj hrvatski Gabriela Miklošić Valentina Posavec Kovač
25. I.K.Sakcinskog Ivanec, PŠ Salinovec Očeš ili nečeš? Vida Grahek Valentina P.Kovač
26. A. Cesarec Krapina Klavir Latica Kukovačec Kornelija Hanžek
27. A. Cesarec Krapina Dež Marin Milenkov Kranjčević Nevenka Puh Malogorski
28. Čazma Pri babinoj hiži Dalibor Blažeković Martina Horvatić
29. A.Kovačića Zlatar Maček Teodora Teški Veronika Podobnik
30. A.Kovačića Zlatar Sveti Martin Melani Miković Petra Kolar
31. A.N.Gostovinski Koprivnica Kaj – moj rodni kraj Karolina Điko Mihaela Juriša
32. S.K.Začretje Mamek Matea Valjavec Monika Šalec
33. Trnsko Zagreb Rascvela črešnja Marta Končić Suzana Donatov
34. Metel Ožegović Radovan Muoja mati Eva Lacković (Mario) Jelena Piskač
35. Metel Ožegović Radovan Zvonček Laura Koščak Ana Đokić
36. J.Horvata Kotoriba Nošnja, moja najbolja pajdašica Lovro Erdelji Nikolina Fuš Zvošec
37. LJ. Gaj Krapina Moja črešnja Lana Cerovečki Jasna Leljak
38. LJ. Gaj Krapina Zde pak je tuj Tara Krsnik Jasna Leljak
39. A.K.Miošića Donja Voća Ma mama Lana Stolnik, 7. Dubravka Tuđan
40. LJ. Gaj Krapina Nove normalne, ili nič ni normalne Vito Hršak Jasna Leljak
41. S.R. Erdody, G.Rijeka, PŠ Kolarec Radoznala olofka Ida Jelušić Dušanka Kos
42. Trnovec Ftič fičfirič Sven Srpak Nikolina Bajić
43. Braća Radić Koprivnica Kaj je to moj japek skrivil Una Bebek Ivana Pintarić
44. Gola Čera, denes, zutra Petra Požgaj Valentina Jakubin Horvat
45. Visoko Moj prigorski kraj Patrik Bukovčak Valentina Matejak
46. Marija Bistrica Babica Laura Sugnetić Anita Klemar
47. Martijanec Sto upitnikov ober glove Ema Bajkovac Spomenka Struški
48. Koprivnički Ivanec Lubav Lorena Vrabelj Andreja Hat
49. Ante Kovačića Marija Gorica Hambrela Mia Kukolj Ana Mlinar
50. P.Zrinski, Čabar, PŠ Tršće Da sen jest krajl Luka Seretin Ingrid Žorž
51. Prva osnovna škola Ogulin Ki je brži? Vedran Višnjić Dejana Ogrizović
52. Prva osnovna škola Ogulin Špajza Klaudia Paušić Andreja Popović
53. P.Zrinski Čabar, PŠ Gerovo Muj Gorske kotar Leonardo Malnar Sanja Klarić
54. Vidovec Kaj je se muoj kaj Ilijana Vrbnjak Sanja Biškup
55. Vidovec Muoj kaj Anamarija Zavrtnik Sanja Biškup
56. Vidovec Sviet je liep, a život dar je z neba Anamarija Zavrtnik Sanja Biškup
57. Katolička OŠ svete Uršule, Varaždin Zagorec i ekologija Helena Hana Koren Ivan Telebar
58 A.Mihanovića Klanjec Deš curi celi den Lana Turčić Tamara Harapin
59. A. Mihanovića Klanjec, PŠ Lučelnica H mojem Zagorju Matija Zlački Aleksandra Koleš
60. A. Mihanovića Klanjec, PŠ Lučelnica Oživlene farbe zavičaja Petra Petek Mira Petek
61. Dr Branimira Markovića Ravna Gora Sušca pa letu Ana Vrhovnik Romana Mance
62. J.J.Strossmayera Zagreb Daj bog Hana Mousattat Marica Rukljač
63. Bedenica Moj kokot Jan Škrlec Martina Brozd
64. Donja Dubrava Naša Drova Marija Brljak Renata Dolenec
65. A.Mihanovića Petrovsko Vuzmeni zajec Mihaela Frljužec Andreja Cigula
66. Sračinec Ljubaf Tia Mesek Mirela Briševac
67. Sesvete Stara hiža Ana Cetina Sanda Sabolić
68. M.Langa Bregana Štrukli tete Vere Amalija Bošnjak Valentina Mahović
69. Sveti Martin na Muri Žlaburi, ne žlaburi, žlaburi Niko Horvat Anđelka Klemenčić
70. Sveti Martin na Muri Mortije Lara Rožman Anđelka Klemenčić

 
 

TJEDAN KAJKAVSKE KULTURE I 56. FESTIVAL KAJKAVSKIH POPEVKI PODRŽALI SU:

Događanja i novosti

Odgođena radionica bubnjeva i udaraljki u sklopu projekta „Svirajmo kaj…

Zbog iznenadne bolesti voditelja radionice bubnjeva i udaraljki uzrokovane COVID-om 19 do daljnjega se odgađa održavanje spomenute radionice (27.-30. rujna…

24 ruj. 2021 2021 ivan strmecki No comments

Nastavak...

Najava za radionicu bubnjeva i udaraljki u sklopu projekta „Svirajmo…

Uskoro nam dolazi nova radionica u sklopu projekta „Svirajmo kaj – glazbena radionica“. Jesen će biti obojana veselim ritmovima, naime…

20 ruj. 2021 2021 ivan strmecki No comments

Nastavak...

Održana radionica bas gitare u sklopu projekta „Svirajmo kaj –…

U mjesecu kolovozu, točnije 26., 27. 30. i 31. kolovoza održana je 3. radionica u sklopu provođenja projekta „Svirajmo kaj…

03 ruj. 2021 2021 Uncategorized ivan strmecki No comments

Nastavak...