Likovna izložba dječjih radova 2019

Društvo za kajkavsko kulturno stvaralaštvo Krapina, Magistratska 28

Rezultati izbora 2019. godine Dječji likovni radovi (Izložba: kaj u slici)

Red
broj
Datum
primitka
Škola:Adresa škole:Naziv rada:Učenik/ca:Raz:Voditelj:
30.04.19OŠ P. ZRINSKI ŠENKOVECM. TITA 21, 40 000 ČAKOVEC
PŠ MAČKOVEC
SVE U CVIJEĆULU POVODNJA4.SENKA SAŠKO
30.04.19OŠ LIJEPA NAŠATUHELJ 54, 49215 TUHELJT-1LAURA ŽLENDER7.SONJA LABAŠ
30.04.19OŠ LIJEPA NAŠATUHELJ 54, 49215 TUHELJT-2ALEN JAVORIĆ7.SONJA LABAŠ
30.04.19OŠ LIJEPA NAŠATUHELJ 54, 49215 TUHELJKRAJOLIKANAMARIJA PENEZIĆ7.SONJA LABAŠ
30.04.19OŠ LIJEPA NAŠATUHELJ 54, 49215 TUHELJRIBICEMIHAELA MEDVEDEC4.PETRA RATKAJEC
30.04.19OŠ LIJEPA NAŠATUHELJ 54, 49215 TUHELJLEPTIRLAURA ŽNIDAREC2.TANJA ŠURINA
7.30.04.19OŠ P.ZRINSKI ŠENKOVECM. TITA 21, 40 000 ČAKOVECLIVADA SA ZBUDILA - 2JONA MARKOV1.LADISLAVA ŠESTAK-HORVAT
8.30.04.19OŠ P.ZRINSKI ŠENKOVECM. TITA 21, 40 000 ČAKOVECPTICABELLA MIKULIĆ4.VESNA GOLUB
9.30.04.19OŠ P.ZRINSKI ŠENKOVECM. TITA 21, 40 000 ČAKOVECOBLICILINA VUK2.JASMINKA MESARIĆ
10.30.04.19OŠ P.ZRINSKI ŠENKOVECM. TITA 21, 40 000 ČAKOVECCVIJEĆE-2LINA VUK2.JASMINKA MESARIĆ
11.30.04.19PŠ MAČKOVEC
OŠ ŠENKOVEC
M.TITA 21, ŠENKOVEC,ČAKOVECKUĆICANEO KONČIĆ1.LANA TOPLIČANEC-

HORVAT
12.30.04.19PŠ MAČKOVEC
OŠ ŠENKOVEC
M.TITA 21, ŠENKOVEC,ČAKOVECKUĆEMATIJA KRIŠTOFIĆ1.LANA TOPLIČANEC-HORVAT
13.30.04.19PŠ MAČKOVEC
OŠ ŠENKOVEC
M.TITA 21, ŠENKOVEC,ČAKOVECKUĆE - 4BORNA ČANADI1.LANA TOPLIČANEC-HORVAT
14.30.04.19OŠ SIDE KOŠUTIĆRADOBOJ 21-49232 RADOBOJPEJZAŽIVONA VUZEM6.BIVAN TUĐA
15.30.04.19OŠ SIDE KOŠUTIĆRADOBOJ 21-49232 RADOBOJPEJZAŽ 4LUKA DRAGANIĆ6.BIVAN TUĐA
16.30.04.19OŠ SIDE KOŠUTIĆRADOBOJ 21-49232 RADOBOJĆUP 3IVONA CEROVEČKI4.LAURA KUKOVAČEC
17.30.04.19OŠ BEDEKOVČINALJUDEVITA GAJA 13SRCESKUPNI RAD2.Melita Oginšak
18.30.04.19OŠ BEDEKOVČINALJUDEVITA GAJA 13MOZAIKSKUPNI RAD2.Melita Oginšak
19.30.04.19OŠ BEDEKOVČINALJUDEVITA GAJA 13PURANSKUPNI RAD2.Melita Oginšak
20.30.04.19OŠ BEDEKOVČINALJUDEVITA GAJA 13VOĆESKUPNI RAD2.Melita Oginšak
21.30.04.19OŠ A MIHANOVIĆAKLANJEC, LIJEPE NAŠE 1PEJZAŽIDA PREGLEJ6.MARJETA ĐURĐEK
22.30.04.19OŠ A MIHANOVIĆAKLANJEC, LIJEPE NAŠE 1ZAG. PEJZAŽ 3NIKOLA SOMEK6.MARJETA ĐURĐEK
23.30.04.19OŠ BEDEKOVČINAGAJEVA 13, BEDEKOVČINAHRV. ZAGORJEKATARINA SIKETIĆ5.LJILJANA CVETKO
24.30.04.19OŠ BEDEKOVČINAGAJEVA 13, BEDEKOVČINADVORAC TRAKOŠĆANMATIJA POSAVEC8.LJILJANA CVETKO
25.30.04.19OŠ BEDEKOVČINAGAJEVA 13, BEDEKOVČINAZAG. HIŽA V NOČIMARTA PIŠKOVIĆ8.LJILJANA CVETKO
26.30.04.19OŠ BEDEKOVČINAGAJEVA 13, BEDEKOVČINAGRADSKO PREDVEČERJEPATRIK KUREK8.LJILJANA CVETKO
27.30.04.19OŠ VLADIMIR NAZORBUDINŠČINA 18, 49284 BUDIN.SATEMA DUKTAJ1.SUZANA RAMIĆ
28.30.04.19OŠ VLADIMIR NAZORBUDINŠČINA 18, 49284 BUDIN.GLJIVEEMA DUKTAJ1.SUZANA RAMIČ
29.30.04.19OŠ VLADIMIR NAZORBUDINŠČINA 18, 49284 BUDIN.BUNDEVEPETRA SALAJ5.MIRELA DUKTAJ
30.30.04.19OŠ VLADIMIR NAZORBUDINŠČINA 18, 49284 BUDIN.LEPTIRITEA BABOK4.MONIKA BAN
31.30.04.19OŠ VLADIMIR NAZORBUDINŠČINA 18, 49284 BUDIN.PAHULJICEANA MARIJA HAJDUK1.SUZANA RAMIĆ
32.30.04.19OŠ VLADIMIR NAZORBUDINŠČINA 18, 49284 BUDIN.JESENVALERIJA HRUŠKAR4.SUZANA RAMIĆ
33.30.04.19OŠ VLADIMIR NAZORBUDINŠČINA 18, 49284 BUDIN.DVORACHELENA BEVETEK-ĐOPAR3.JAGODA ŠMIT
34.30.04.19OŠ KONJŠČINA PRO JERTOVECM. GUPCA 6, 49282 KONJŠČINASUNCE I CVIJETKARLO VRAGOTUK4.MAJA ĐURĐINOVSKI
35.30.04.19OŠ KONJŠČINA PRO JERTOVECM. GUPCA 6, 49282 KONJŠČINACRKVALUKA BRLEK3.MAJA ĐURĐINOVSKI
36.30.04.19OŠ KONJŠČINA PRO JERTOVECM. GUPCA 6, 49282 KONJŠČINACRKVICAMIHAELA VRAGOTUK3.MAJA ĐURĐINOVSKI
37.30.04.19OŠ MAČEMAČE 32, 49251 MAČEKONJIĆFRAN SEDAK5.LJILJANA CVETKO
38.30.04.19OŠ MAČEMAČE 32, 49251 MAČEMAČETIBOR SEDAK7.LJILJANA CVETKO
39.30.04.19OŠ MAČEMAČE 32, 49251 MAČEGLAZBALAPAULINA FEREK5.LJILJANA CVETKO
40.30.04.19OŠ MAČEMAČE 32, 49251 MAČEBUNARLEONARDO KUCELJ5.LJILJANA CVETKO
41.30.04.19OŠ LJUDEVIT GAJKRAPINA, TRG S. RADIĆALEON BAJCER3.AZRINKA ARBANAS HLEB
42.30.04.19OŠ LJUDEVIT GAJKRAPINA, TRG S. RADIĆADANIJEL GORIŠEK3.AZRINKA ARBANAS

HLEB
43.30.04.19OŠ LJUDEVIT GAJKRAPINA, TRG S. RADIĆATANJA SMREKAR3.AZRINKA ARBANAS HLEB
44.30.04.19OŠ LJUDEVIT GAJKRAPINA, TRG S. RADIĆATARA SMREKAR3.AZRINKA ARBANAS
HLEB
45.30.04.19OŠ LJUDEVIT GAJKRAPINA, TRG S. RADIĆAVANJA HRŠAK3.AZRINKA ARBANAS HLEB
46.30.04.19OŠ LJUDEVIT GAJKRAPINA, TRG S. RADIĆAMATEA HARAMINA3.AZRINKA ARBANAS HLEB
47.30.04.19OŠ LJUDEVIT GAJKRAPINA, TRG S. RADIĆAMATEJA ČAVUŽIĆ3.AZRINKA ARBANAS HLEB
48.30.04.19OŠ LJUDEVIT GAJKRAPINA, TRG S. RADIĆAANA NEŽMAHEN3.AZRINKA ARBANAS HLEB
49.30.04.19OŠ LJUDEVIT GAJKRAPINA, TRG S. RADIĆALARA BARLOVIĆ3.AZRINKA ARBANAS HLEB
50.30.04.19OŠ LJUDEVIT GAJKRAPINA, TRG S .RADIĆAMARIJA HRČEK8.ASONJA JURMAN
51.30.04.19OŠ LJUDEVIT GAJKRAPINA, TRG S. RADIĆAANTONIO PRESEČKI8.ASONJA JURMAN
52.30.04.19OŠ LJUDEVIT GAJKRAPINA, TRG S. RADIĆAIVANA KLASIĆ8.ASONJA JURMAN
53.30.04.19OŠ LJUDEVIT GAJKRAPINA, TRG S. RADIĆAPATRIK PUH8.ASONJA JURMAN
54.30.04.19OŠ LJUDEVIT GAJKRAPINA, TRG S. RADIĆALUCIJA LAZAR6.CSONJA JURMAN
55.30.04.19OŠ LJUDEVIT GAJKRAPINA, TRG S. RADIĆALUKA LAMOT6.CSONJA JURMAN
56.30.04.19OŠ LJUDEVIT GAJKRAPINA, TRG S. RADIĆAEMA CINDRIĆ6.CSONJA JURMAN

Zaključeno s rednim brojem 56 (pedeset šest).
Stručno povjerenstvo: Sastanak Stručnog povjerenstva 4.7.2019.g.od 10-13 sati. Izabrano 56 uradaka.
1. Vesna Kunštek (predsjednica)
2. Zrinka Arbanas,dipl.uč.
3. Jasenka Marmilić, prof.

Zapisničarka: Dragica Ferjanić

Zadnje objave

Likovna izložba dječjih radova 2019

Društvo za kajkavsko kulturno stvaralaštvo Krapina, Magistratska 28 Rezultati izbora 2019. godine Dječji likovni radovi (Izložba: kaj u slici) Zaključeno…

23 srp. 2019 Uncategorized lana No comments

Nastavak...

Nove popevke 2019

FESTIVAL KAJKAVSKIH POPEVKI – KRAPINA 2019.

23 srp. 2019 Uncategorized lana No comments

Nastavak...

Pokrovitelji

Pokrovitelj tjedna kajkavske kuture: Ministarstvo kulture RH
Pokrovitelj 53. Festivala kajkavskih popevki: Predsjednica RH, Kolinda Grabar-Kitarović
Supokrovitelj tjedna: Grad Krapina, Krapinsko-zagorska županija

Sponzori

ZAMP Presečki grupa Hyper dizajn Kotka Krakom # # # # # # # Krapinsko-zagorska županija Vetropack Samoborska banka Ministarstvo kulture Republike Hrvatske OMCO Zagrebačka banka dd Marteks tekstil Turistička zajednica grada Krapine Krateks Pučko otvoreno učilište Srednja škola krapina Dundo promet A.C. Redan HRT HOK Končar generatori i motori d.o.o. Gama grafit d.o.o Grad Krapina Grad Zagreb Krapina-šped Manateks Ministarstvo turizma republike Hrvatske Narodne novine Obrtnička komora krapinsko-zagorske županije Općina Đurmanec Pekarnice Presečki Pekom Print centar Krapina Privredna banka Zagreb Auto Hrvatska Končar Plesko Tam Teks Zuc
Ministarstvo kulture RHGrad KrapinaKrapinsko-zagorska županijaHrvatska radiotelevizijaAC Redan
Zagrebačka banka d.d.Privredna banka d.d.Samoborska banka d.d.ZAMP - HDSVetropack straža d.d.
Hrvatska elektroprivreda d.d.Varjačić d.o.o.Croatia osiguranje d.d.Pekom KrapinaKrakom Krapina
Kotka KrapinaTehnixKratex d.d.M.I. HršakBelina Krapinske toplice
Omco Croatia d.o.o.Presečki grupa d.o.o.Mega KR logistika d.o.o. KrapinaBD savjetovanje d.o.o. Podgora KrapinskaMužek Kaminko d.o.o.
Lema trans d.o.o.B.A.M.T. d.o.o.Općina Hum na SutliAutotransporti Branko Kunštek d.o.o.Aquafilcro d.o.o.
Valoviti papir dunapack d.o.o.Končar - distributivni i specijalni transformatori d.d.Fidus Pavić KrapinaSmrekar d.o.o. KrapinaKamenolom Gorjak d.o.o..
Alu forma Zagreb, Bisačka. Ljekarne ŠvaljekBDF servis d.o.o.Trgocentar d.o.o. ZabokDundo promet d.o.o. Jazvine
Jedvaj - pekarska radnja, trgovina i ugostiteljstvo Gornje JesenjeAlum promet JesenjeVatrozaštita d.o.o.Kogutex d.o.o. KonjščinaMarteks tekstil d.o.o.
TPK Orometal d.d. Oroslavje Zagorski vodovod
Zagrebačka županijaOpćina PetrovskoSato d.o.o.
Auto HrvatskaDekor d.o.oNTL - narodno trgovački lanacEko - flor plus d.o.o.Sunce koncern
Atlantic grupaValoviti papir Dunapack d.o.o.Auto servisna oprema - Ponos d.o.o.Mini mljekara VeronikaPrint centar Krapina
OTP leasing d.d.StražaplastikaHrvatske vodeZagrebačka županijaLjekarne Švaljek
Smrekar d.o.o.Smrekar Ivica SmrekarOpćina Jesenje