Zadnje objave

Odabrani dječji literarni radovi 2017

Na natječaj za dječji recital "Kaj u riječi, pjesmi, slici i plesu" - Krapina 2017. prispjelo je 113 literarna…

10 srp. 2017 2017 lana No comments

Nastavak...

Odabrani radovi recitala kajkavske poezije

Na natječaj Recitala kajkavske poezije – Krapina 2017. prispjelo je 181 pjesnički uradak. Prosudbeno povjerenstvo u sastavu Radovan Novina (predsjednik),…

04 srp. 2017 2017 lana No comments

Nastavak...

IN MEMORIAM – Viktor Crnek

11. listopada 2016. Napustio nas je ljubitelj tople domače reči, začetnik dječjeg festivala „Kaj u riječi, pjesmi, slici i plesu“,…

14 sij. 2017 Uncategorized admin No comments

Nastavak...

Odabrani dječji literarni radovi 2017

Na natječaj za dječji recital “Kaj u riječi, pjesmi, slici i plesu” – Krapina 2017. prispjelo je 113 literarna rada iz 16 osnovnih škola. Prosudbeno povjerenstvo u sastavu Dunja Belošević (predsjednica), Jasna Leljak i Magdica Šalković (članovi) odabralo je 24 pjesme koje će biti izvedene na ovogodišnjem recitalu.

Red. br.Naziv školeNaziv radaIme i prezime učenikaVoditelj
1.OŠ „Petar Zrinski“ ŠenkovecPrabaka RozikaMia Šalja, 2.rSenka Šaško
2.OŠ „Petar Zrinski“ ŠenkovecKokot ĐurekLeonie Žvorc Bojko, 4.rNada Grahovac
3.OŠ „Petar Zrinski“ ŠenkovecBabičini mlinciLucija Ban, 5.aRadojka Oreški
4.OŠ „Petar Zrinski“ ŠenkovecSrivočkajeLaura Filipić, 3.bLadislava Šestak-Horvat
5.OŠ Ksavera Šandora Gjalskog ZabokKajLeon Lončar, 7.cKsenija Miškulin
6.OŠ Ksavera Šandora Gjalskog ZabokVuzemNatalija Celjak, 6.bKsenija Miškulin
7.OŠ ĐurmanecRepnjakLana Petek, 8.rKsenija Zubić
8.OŠ „Ljudevit Gaj“ KrapinaProtulet h KrapineValentin Miljan, 6.aMira Benc
9.OŠ „Ljudevit Gaj“ KrapinaMoji deniJill-Letizia Kantolić, 6.rJasna Leljak
10.OŠ „Ljudevit Gaj“ KrapinaZagorska rapsodijaVlatka Cigula, 7.bĐurđa Kolak
11.OŠ Franje Horvata KišaVetrova igraLara Plancutić, 6.rSnježana Radišković
12.OŠ Side Košutić RadobojKoruzaPetra Strahinec, 5.rIvana Frajzman
13.OŠ Viktora Kovačića Hum na SutliMoja pikicaEmanuela Tepeš, 6.rIvana Novak
14.OŠ KonjščinaDober dienKatarina Majdak, 7.rKristina Jugo
15.OŠ Vladimir Nazor BudinščinaLopariLucija Kobeščak, 7.rJasmina Čukelj
16.OŠ Vladimir Nazor BudinščinaMačkareIvana Mešnjak, 6.rJasmina Čukelj
17.OŠ HodošanKak ružaNina Kolarić, 3.rAnastazija Anka Balent
18.OŠ Antuna Mihanovića Petrovsko PO SlatinaNeposlušni ljudiNikolina Krklec, 3.aAndreja Cigula
19.OŠ Antuna Mihanovića PetrovskoDedekova igračkaLuka Poslon, 6.rMarija Bolšec
20.OŠ Antuna Mihanovića PetrovskoMolji se zaumaHelene Dolovčak, 8.rMarija Bolšec
21.OŠ Sveti Križ ZačretjePrirodaMaja Profeta, 6.rMonika Šalec
22.OŠ Ivana Kukuljevića Sakcinskog IvanecOblok vu svietEma Posavec Kovač, 5.rValentina Posavec Kovač
PŠ Tina Ujevića Salinovec
23.OŠ Gornji MihaljevecČerleni listekJakob Trupković, 7.rLidija Novak Levatić
24.OŠ Gornji MihaljevecPopevka beloj reginiNika Guterman, 8.rLidija Novak Levatić

Pokrovitelji

Pokrovitelj tjedna kajkavske kuture: Ministarstvo kulture RH
Pokrovitelj 51. Festivala kajkavskih popevki: Predsjednica RH, Kolinda Grabar-Kitarović
Supokrovitelj tjedna: Grad Krapina, Krapinsko-zagorska županija

Sponzori

ZAMP Presečki grupa Hyper dizajn Kotka Krakom # # # # # # # Krapinsko-zagorska županija Vetropack Samoborska banka Ministarstvo kulture Republike Hrvatske OMCO Zagrebačka banka dd Marteks tekstil Turistička zajednica grada Krapine Krateks Pučko otvoreno učilište Srednja škola krapina Dundo promet A.C. Redan HRT HOK Končar generatori i motori d.o.o. Gama grafit d.o.o Grad Krapina Grad Zagreb Krapina-šped Manateks Ministarstvo turizma republike Hrvatske Narodne novine Obrtnička komora krapinsko-zagorske županije Općina Đurmanec Pekarnice Presečki Pekom Print centar Krapina Privredna banka Zagreb Auto Hrvatska Končar Plesko Tam Teks Zuc
FinaStražaplastikaSberbank d.d.HP- Hrvatska poštaDetmers kontejner
Print centar KrapinaJedinstvo d.d.BDF servis d.o.o.BAMT MačeKamenolom Gorjak d.o.o.
Autokuća Kozina d.o.o.G.P.T. transporti d.o.o.Vatrozaštita d.o.o.Egis road operationLema trans d.o.o.
NTL-Narodni trgovački lanacVarjačić d.o.o.HGK- Županijska komora KrapinaKogutex d.o.o.Marodi
Općina Marija BistricaOpćina Zlatar BistricaUdruženje obrtnika grad Krapine i općinaHBOROpćina Mače
Terme Tuhelj d.o.o.Info-ZagorjeZavod za hitnu medicinu KZžOpćina Hum na SutliBelina Krapinske Toplice
Sato d.o.o.Sunce koncern d.d.KTC d.d.Tehnix d.o.o.Eko- flor plus d.o.o.
Zagorski vodovod d.o.o. Šimić & co. d.o.o.LidlMiele trgovina i servis d.o.o.