Popis izvođača

Popis izvođača petak 8.9.2017. početak u 20.00 sati
Festivalska dvorana Krapina Generalna proba u 16.30 sati – ulaz slobodan!

Popis izvođača subota 9.9.2017. početak u 20.00 sati
Generalna proba u 16.30 sati – ulaz slobodan!

Popis izvođača - 08.09.2017.Popis izvođača - 09.09.2017.
1. Marija Borić i Kirjales1. Marija Arbanas i Viline
2. Ivan Benc i Ilirci2. Božimir Lovrić
3. Barbara Suhodolčan3. Vid Balog i Kaliope
4. Zoran Tomaić4. Nenad Kumrić
5. Renata Končić Minea5. Hrvoje Hegedušić
6. Marko Vukes6. Gabriela Hrženjak i ŽVG Kaliope
7. Josipa Lončar7. Čedo Antolić i Gorički ftičeki
8. Tomislav Brajša i Ilirci8. Marija Borić
9. Tanja Mršić9. Maja Vučić
10. Gordana Ivanjek Tušek10. Bojan Jambrošić i Kirjales
11. Duško Modrinić i Kirjales11. Miro Ungar
12. Maja Vučić12. Miroslav Živković
13. Kavaliri i Kirjales13. Barbara Othman
14. Zdenka Kovačićek14. Stjepan Lach i Ilirci
15. Lea Bulić15. Jelena Balent
16. Toni Šimonović16. Klapa Kmeti
17. Bojan Jambrošić17. Dario Došlić
18. Anita Huđek18. Ronald Braus i Ilirci
19. Miljenko Golub19. Duško Modrinić
20. Kvartet Gubec20. Gordana Ivanjek Tušek
21. Alka Vuica21. Rajko Suhodolčan i klapa Bistrica
22. Zbor osnovne škole Krapina i „Ilirčeki“22. Roko Vušković
23. Željko Grozaj23. Nikola Kolačević
24. Adam Končić i IlirciPrateći vokali za dvije večeri - 8. i 9.9.2017.
25. Iva Ranogajec Inkret i Ilirci1. Marta Jagečić
26. Radek Brodarec i Ilirci2. Valentino Žlabur
27. Ibrica Jusić3. Ante Radak
Prateći vokali za dvije večeri - 8. i 9.9.2017.4. Lucija Knežević
1. Marta Jagečić5. Ivana Herceg
2. Valentino Žlabur6. Mateja Bunčić
3. Ante RadakDirigenti 9.9.2017.
4. Lucija Knežević1. Siniša Leopold
5. Ivana Herceg2. Antun Tomislav Šaban
6. Mateja Bunčić
Dirigenti 8.9.2017.
1. Siniša Leopold
2. Antun Tomislav Šaban

Događanja i novosti

Recital kajkavske poezije

Odabrani radovi za recital kajkavske poezije Broj Autor Naslov 1 BAJZA, ŽELJKO MOJA MATER 2 BRKAN, BOŽICA SKRAJEK 3 BUREK, JASMINA VULETNJI DEŽD 4 BUREK, JASMINA GACIJA 5 CRNIĆ, STJEPAN VULJETJE 6 CRNIĆ, STJEPAN KLASJE 7 ČAVIĆ, ZDENKA OBLAKE VUČIŠ LETETI 8 ČAVIĆ, ZDENKA ZAKUCANO VREME 9 ČOP,…

31 srp. 2020 2020 lana No comments

Nastavak...

Dječji likovni radovi

Odabrani dječji likovni radovi za izložbu Red broj Škola: Naziv rada: Učenik/ca: Raz: Voditelj: OŠ PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC, PŠ…

30 srp. 2020 2020 lana No comments

Nastavak...

Dječji literarni radovi

Odabrani Dječji literarni radovi za programe tjedna kajkavse kulture krapina 2020. Red.broj Škola Naslov rada Učenik/ca: Voditelj: 1. Oroslavje Tiček Katja Leštek, 4. Anica…

29 srp. 2020 2020 lana No comments

Nastavak...