Dječji festival

Program:

1.Mateja Barušić, Damjan Došen, Silvio Ferček i David Janžek„Popevke sem slagal“OŠ Ljudevit Gaj Krapina i zbor OGŠKatarina Rihtar
2.Mirjam Ruta Horvatek i Josip Nežmahen„Dorica“OGŠ i OŠ Augusta Cesarca, Krapina Andreja Vidović
3.Dora Martinuš i Klara Ferišak„Dve reči za domaju“OŠ Ante Kovačića ZlatarJosipa Hopek
4.Maša, Ana, Roko i Luce Ciglenečki„Prolaze cajti“OGŠ Bonar, Donja StubicaLea Bulić
5.Melani Draganić i Petar Malogorski„Doma je najlepše“OŠ Gornje JesenjeAnita Habjanec
6.Helena Pavlović i Lucija Pavlović „Črlena hiža“DND VaraždinZdenka Knapić
7.Ema Kralj, Jana Šepec„Katarinčice“OŠ Ksaver Šandor Gjalski, ZabokŽeljka Završki
8.Antonio Podoreški„Martina“DND KrapinaAnita Habjanec
9.Nika Kramar„Zaigraj popevku“OŠ Marija BistricaJosipa Hopek
10.Marko Tepeš„Gda bi još jemput“OŠViktora Kovačića Hum na SutliDario Šeremet
11.Miljenko Pernjek„Zagorja sin“OŠ ĐurmanecDubravka Habjanec
12.Nikola Hršak i Lana Hušnjak„Vse počinje v Zagorju“OŠ Antuna Mihanovića PetrovskoDario Šeremet
13.Tia Pikija„Pušlek domovine“OGŠ I.Padovec Novi MarofSofija Cingula
14.Lea Mraz i Sara Šeb„Venček za Zagreb“OŠ Sveti Križ ZačretjeIvana Erjavac Šeremet
15. Anamarija Krleža i Dominik Pažameta„Samoborček“OŠ Side Košutić RadobojDubravka Habjanec
16.Sara Samac, Lora Breški i Leoni Flower Finocchiaro „Jesenske bele rože“DND VaraždinZdenka Knapić
17.Saša Vidović„Megla“OŠ Ljudevit Gaj Krapina i zbor OGŠKatarina Rihtar
18.Andreja Burić, Ema Potočki„Kam da se pojde“OŠ Janka Leskovara PregradaAnita Banjavčić
19.Eva i Vida Škerbić„Tancala bi rada“VI.OŠ VaraždinSofija Cingula

Događanja i novosti

Recital kajkavske poezije

Odabrani radovi za recital kajkavske poezije Broj Autor Naslov 1 BAJZA, ŽELJKO MOJA MATER 2 BRKAN, BOŽICA SKRAJEK 3 BUREK, JASMINA VULETNJI DEŽD 4 BUREK, JASMINA GACIJA 5 CRNIĆ, STJEPAN VULJETJE 6 CRNIĆ, STJEPAN KLASJE 7 ČAVIĆ, ZDENKA OBLAKE VUČIŠ LETETI 8 ČAVIĆ,…

31 srp. 2020 2020 lana No comments

Nastavak...

Dječji likovni radovi

Odabrani dječji likovni radovi za izložbu Red broj Škola: Naziv rada: Učenik/ca: Raz: Voditelj: OŠ PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC, PŠ…

30 srp. 2020 2020 lana No comments

Nastavak...

Dječji literarni radovi

Odabrani Dječji literarni radovi za programe tjedna kajkavse kulture krapina 2020. Red.broj Škola Naslov rada Učenik/ca: Voditelj: 1. Oroslavje Tiček Katja Leštek, 4. Anica…

29 srp. 2020 2020 lana No comments

Nastavak...