Dječji likovni radovi

Odabrani dječji likovni radovi za izložbu

Red

broj

Škola:

Naziv rada:

Učenik/ca:

Raz:

Voditelj:

OŠ PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC, PŠ MAČKOVEC

ROKO KUSTEC

1.

SENKA SAŠKO

OŠ PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC, PŠ MAČKOVEC

DAVID ČEREPINKO

1.

SENKA SAŠKO

OŠ PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC, PŠ MAČKOVEC

LEONA TASIĆ

1.

SENKA SAŠKO

OŠ PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC, PŠ MAČKOVEC

MILA LESAR

1.

SENKA SAŠKO

OŠ OROSLAVJE

ENA STRUGAR

4.B

ANKICA ŠUK

OŠ OROSLAVJE

PETAR KREŠIMIR KRALJ

4. B

ANKICA ŠUK

OŠ OROSLAVJE

LEA BOKUN

4. B

ANKICA ŠUK

OŠ OROSLAVJE

DORA RUŽAK

4. B

ANKICA ŠUK

OŠ OROSLAVJE

VOĆKA

EVA CRNEK

4. B

ANKICA ŠUK

OŠ OROSLAVJE

HRVATSKI KRALJEVI

KATJA LEŠTEK

4. B

ANKICA ŠUK

OŠ JULIJA KLOVIĆA, ZAGREB

ZAGREB

JOSIPA BISTER

3.B

TANJA MRŠIĆ

OŠ JULIJA KLOVIĆA, ZAGREB

MONIKA MUTAK

3.B

TANJA MRŠIĆ

OŠ JULIJA KLOVIĆA, ZAGREB

JOSIPA BISTER

3.B

TANJA MRŠIĆ

OŠ JULIJA KLOVIĆA, ZAGREB

DOMINIK GODIĆ

3.B

TANJA MRŠIĆ

OŠ JULIJA KLOVIĆA, ZAGREB

LARA TUTIĆ BILANOVIĆ

3.B

TANJA MRŠIĆ

OŠ JULIJA KLOVIĆA, ZAGREB

PAULA ŠARONJA

3.B

TANJA MRŠIĆ

OŠ JULIJA KLOVIĆA, ZAGREB

PETRA BEROVIĆ

3.A

TONKA GRŽIN

OŠ JULIJA KLOVIĆA, ZAGREB

ELA PAVLIĆ

3.A

TONKA GRŽIN

OŠ JULIJA KLOVIĆA, ZAGREB

FRANE MINIĆ

3.A

TONKA GRŽIN

OŠ OROSLAVJE

NAŠ PLANET

DORA RUŽAK

4. B

ANKICA ŠUK

OŠ JOSIPA JURJA STROSSMAYERA, ZAGREB

POVRATAK U ZAGORJE

ZOA ČUČUK

4.A

DAVORKA MIHOKOVIĆ

OŠ JOSIPA JURJA STROSSMAYERA, ZAGREB

KLJUN MI ŠAPĆE DA SAM STIGLA U ZAGORJE

AMADEO VALERIJE KLJUN

4.A

DAVORKA MIHOKOVIĆ

OŠ JOSIPA JURJA STROSSMAYERA, ZAGREB

ZAGORSKA PTICA HEP-ovka

MIA VUČIĆ

4.A

DAVORKA MIHOKOVIĆ

OŠ JOSIPA JURJA STROSSMAYERA, ZAGREB

PONOSIM SE KULTUROM ZAGREBA

NIKOLA PERKOVIĆ

3. A

DAVORKA MIHOKOVIĆ

OŠ BELETINEC

ZAGORSKI KRAJOLIK

PAOLA MAGIĆ

4.

SNJEŽANA MARTINEZ

OŠ BELETINEC

ZAGORSKI KRAJOLIK

JAN ŠINKO

4.

SNJEŽANA MARTINEZ

OŠ METEL OŽEGOVIĆ RADOVAN

ELENA ĐURAS

5.A

ŽELJKO ČANŽAR

OŠ METEL OŽEGOVIĆ RADOVAN

KARLO ĐURAS

5.A

ŽELJKO ČANŽAR

OŠ METEL OŽEGOVIĆ RADOVAN

BRIGITA HABUNEK

5.A

ŽELJKO ČANŽAR

OŠ METEL OŽEGOVIĆ RADOVAN

HANA HREBAK

5.A

ŽELJKO ČANŽAR

OŠ METEL OŽEGOVIĆ RADOVAN

LAURA KOŠČAK

7.A

ŽELJKO ČANŽAR

OŠ METEL OŽEGOVIĆ RADOVAN

LUCIJA SITAR

7.B

ŽELJKO ČANŽAR

OŠ METEL OŽEGOVIĆ RADOVAN

SARA PRAŠNJAK

7.B

ŽELJKO ČANŽAR

OŠ METEL OŽEGOVIĆ RADOVAN

TIN VIDAČEK

7.B

ŽELJKO ČANŽAR

OŠ LJUBO BABIĆ JASTREBARSKO, PŠ DESINEC

LICITARSKO SRCE

SARA LUKINA

4.

SNJEŽANA DUGIĆ

OŠ LJUBO BABIĆ JASTREBARSKO, PŠ DESINEC

LICITARSKO SRCE

HELENA ĆUBELA

4.

SNJEŽANA DUGIĆ

OŠ LJUBO BABIĆ JASTREBARSKO, PŠ DESINEC

ZAGORSKA HIŽA

SVEN BRIŠEVAC

4.

SNJEŽANA DUGIĆ

OŠ LJUBEŠĆICA

ZAGORSKI PEJZAŽ

MIHAEL BARJAKTAREVIĆ

4.

VALENTINA GRABAR

OŠ IVAN BENKOVIĆ, DUGO SELO

IVANA PRISUDA POTOČKI

8.A

MARTINA GRACIN

OŠ IVAN BENKOVIĆ, DUGO SELO

LARA ANUŠIĆ

6.D

MARTINA GRACIN

OŠ PETRIJANEC

JULIJA VINCEKOVIĆ

5.C

SILVIJA ŠRETER

OŠ PETRIJANEC

PAULA NOVOSELEC

5.C

SILVIJA ŠRETER

OŠ ANTE KOVAČIĆA ZLATAR

TRADICIJSKA IGRAČKA

MONIKA STAŽNIK

8.A

ZVONKO ŠARČEVIĆ

OŠ ANTE KOVAČIĆA ZLATAR

LICITARSKO SRCE

MARTIN MRKOCI

4.B

ANITA PETANJEK-MACAN

OŠ ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI KOPRIVNICA

EMA TRAKOŠTANEC

4.C

ĐURĐICA POŠTA

OŠ ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI KOPRIVNICA

NIKO ŽUPANIĆ

4.C

ĐURĐICA POŠTA

OŠ ANTUN NEMČIĆGOSTOVINSKI KOPRIVNICA

MARTA KUPARIĆ

4.C

ĐURĐICA POŠTA

OŠ ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI KOPRIVNICA

ANDRIJA ŠVEGOVIĆ

4.C

ĐURĐICA POŠTA

OŠ ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI KOPRIVNICA

PAVAO BUNIĆ

4.C

ĐURĐICA POŠTA

OŠ ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI KOPRIVNICA

LEDA IGRIĆ

4.C

ĐURĐICA POŠTA

OŠ ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI KOPRIVNICA

LUCIJA PETRIČIĆ

4.C

ĐURĐICA POŠTA

OŠ ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI KOPRIVNICA

MIA SINKOVIĆ

4.C

ĐURĐICA POŠTA

OŠ ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI KOPRIVNICA

GRETA LONJAK

4.C

ĐURĐICA POŠTA

OŠ PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC

FRAN PETKOVIĆ

2.B

LADISLAVA ŠESTAK-HORVAT

OŠ PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC

MAŠA HANŽEKOVIĆ

2.B

LADISLAVA ŠESTAK HORVAT

OŠ PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC

GABRIEL LEVAČIĆ

2.B

LADISLAVA ŠESTAK-HORVAT

OŠ PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC

VID KOŠTARIĆ

2.B

LADISLAVA ŠESTAK-HORVAT

OŠ PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC

VID KOŠTARIĆ

2.B

LADISLAVA ŠESTAK-HORVAT

OŠ ANTE KOVAČIĆA ZLATAR

KARLA BINGULA

8.A

ZVONKO ŠARČEVIĆ

OŠ BELETINEC

TRADICIJSKE IGRAČKE

LANA SIROČIĆ

5.

MARELA ŽAMIĆ-LEVAČIĆ

OŠ BELETINEC

KLARA ĐURMAN

6.

MARELA ŽAMIĆ-LEVAČIĆ

OŠ BELETINEC

DARIO LETONJA

7.

MARELA ŽAMIĆ-LEVAČIĆ

OŠ BELETINEC

KARMEN KUKEC

7.

MARELA ŽAMIĆ-LEVAČIĆ

OŠ BELETINEC

MARIJA BREŽNI

6.

MARELA ŽAMIĆ-LEVAČIĆ

OŠ BELETINEC

LORENA LAZAR

5.

MARELA ŽAMIĆ-LEVAČIĆ

OŠ SIDE KOŠUTIĆ RADOBOJ

IDA POSPIŠ

3.A

DRAGICA POSPIŠ

OŠ SIDE KOŠUTIĆ RADOBOJ

JANA MIŠAK

3.A

DRAGICA POSPIŠ

OŠ SIDE KOŠUTIĆ RADOBOJ

ANA DJAKOVIĆ

3.A

DRAGICA POSPIŠ

OŠ SIDE KOŠUTIĆ RADOBOJ

TIN JURINJAK

3.A

DRAGICA POSPIŠ

OŠ SIDE KOŠUTIĆ RADOBOJ

ANA ŠEMNIČKI

7.B

MARTINA GRGEC

OŠ PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC

LUKA KRZNARIĆ

3.A

JASMINKA MESARIĆ

OŠ PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC

VIKTOR HADELA

3.A

JASMINKA MESARIĆ

OŠ PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC

LORA FLOJHAR

3.A

JASMINKA MESARIĆ

OŠ ŽITNJAK, ZAGREB

DOMINIK BRNAT

6.C

ANTE VLAŠIĆ

OŠ ŽITNJAK, ZAGREB

MARTA DUVNJAK

6.B

ANTE VLAŠIĆ

OŠ MARIJE JURIĆ ZAGORKE, ZAGREB

MAJA MENTI

6.C

MIRJANA SEVER

OŠ MARIJE JURIĆ ZAGORKE, ZAGREB

MAŠA MEDVED

5.C

MIRJANA SEVER

OŠ LJUDEVIT GAJ KRAPINA, PŠ DONJA ŠEMNICA

IVA HRVOJ

2.Š

KORNELIJA HRŠAK

OŠ LJUDEVIT GAJ KRAPINA, PŠ DONJA ŠEMNICA

LEA PTIČAR

2.Š

KORNELIJA HRŠAK

OŠ ŽITNJAK, ZAGREB

SVEN ZOVKO

6.A

ANTE VLAŠIĆ

OŠ GORNJE VRAPČE ZAGREB

SARA GORIČKI

3.A

ANDREA ŠKRIBULJA HORVAT

OŠ GORNJE VRAPČE ZAGREB

NIKA LUKAČIN

3.A

ANDREA ŠKRIBULJA HORVAT

OŠ GORNJE VRAPČE ZAGREB

MIKA MIKOLČIĆ

3.A

ANDREA ŠKRIBULJA HORVAT

OŠ GORNJE VRAPČE ZAGREB

RAFAEL SREŠ

3.A

ANDREA ŠKRIBULJA HORVAT

OŠ KOPRIVNIČKI IVANEC

HELENA LESAR

8.A

JOSIP KOVAČIĆ

OŠ KOPRIVNIČKI IVANEC

LUKA LONČAR

3.

SANJA FIGAČ

OŠ KOPRIVNIČKI IVANEC

HANA ŠMIC

4.

MELANY FERČEC

OŠ KOPRIVNIČKI IVANEC

MARKO ŠVEGOVIĆ

3.

SANJA FIGAČ

OŠ VLADIMIR BOSNAR, STUBIČKE TOPLICE

IVA ŽLABUR

8.A

MIA PAPEŠ

OŠ VLADIMIR BOSNAR, STUBIČKE TOPLICE

ANA LJUBIĆ REPAR

7.A

MIA PAPEŠ

OŠ VELIKO TRGOVIŠĆE

DOROTEA PENEZIĆ

7.

MIA PAPEŠ

OŠ VELIKO TRGOVIŠĆE

JOSIPA BEDENIKOVIĆ

7.

MIA PAPEŠ

OŠ VELIKO TRGOVIŠĆE

LEA ŠPOLJAR

MIA PAPEŠ

OŠ VELIKO TRGOVIŠĆE

STELA ČUK

7.

MIA PAPEŠ

OŠ VLADIMIR BOSNAR, STUBIČKE TOPLICE

LUKA VUKSAN

7.A

MIA PAPEŠ

OŠ VLADIMIR BOSNAR, STUBIČKE TOPLICE

EMA HERAK

7.B

MIA PAPEŠ

OŠ VLADIMIR BOSNAR, STUBIČKE TOPLICE

NIKOLA MUČNJAK

MIA PAPEŠ

OŠ VLADIMIR NAZOR DUGA RESA

IVAN SESTRIĆ

5.B

NEVENKA MIKULIĆ

OŠ VLADIMIR NAZOR DUGA RESA

JOSIP BOSILJEVAC

5.B

NEVENKA MIKULIĆ

OŠ VLADIMIR NAZOR DUGA RESA

MARKO BRCKOVIĆ

5.B

NEVENKA MIKULIĆ

OŠ VLADIMIR NAZOR DUGA RESA

NARCISA RENDULIĆ

5.B

NEVENKA MIKULIĆ

OŠ VLADIMIR NAZOR DUGA RESA

NIKO PRŠA

5.B

NEVENKA MIKULIĆ

OŠ VLADIMIR NAZOR DUGA RESA

PATRIK ŠIMANIĆ

5.B

NEVENKA MIKULIĆ

OŠ VLADIMIR NAZOR DUGA RESA

PETRA LUKETIĆ

5.B

NEVENKA MIKULIĆ

OŠ VLADIMIR NAZOR DUGA RESA

TEO MATIČIĆ

5.B

NEVENKA MIKULIĆ

OŠ ĐURĐEVAC

EMA BILETIĆ

2.B

NADA PETROVIĆ

OŠ ĐURĐEVAC

EMA BILETIĆ

2.B

NADA PETROVIĆ

OŠ BEDEKOVČINA

NOA KRUŠELJ

2.A

IVAN BILJAN

OŠ BEDEKOVČINA

JANA KRUŠELJ

5.

LJILJANA CVETKO

OŠ KOPRIVNIČKI BREGI

LICITARI

ANA RAVENSKI

5.A

TIJANA MAMIĆ

VII. OŠ VARAŽDIN

FRANKA KOLARIĆ

3.A

DRAŽENKA SKUPNJAK

VII. OŠ VARAŽDIN

LUKA KAMENAR

2.B

DRAŽENKA SKUPNJAK

VII. OŠ VARAŽDIN

SOFIJA BAJS

1.B

DRAŽENKA SKUPNJAK

VII. OŠ VARAŽDIN

ANA MEŠNJAK

2.A

DRAŽENKA SKUPNJAK

OŠ IVAN BENKOVIĆ DUGO SELO

MIHAEL PILKO

2.B

LJILJANA KATIĆ

OŠ IVAN BENKOVIĆ DUGO SELO

MIA GOGIĆ

2.B

LJILJANA KATIĆ

OŠ IVAN BENKOVIĆ DUGO SELO

MIA MIKŠIK

2.B

LJILJANA KATIĆ

OŠ IVAN BENKOVIĆ DUGO SELO

NIKOLA DINJAR

2.B

LJILJANA KATIĆ

OŠ IVAN BENKOVIĆ DUGO SELO

LUKA DRAGIČEVIĆ

2.B

LJILJANA KATIĆ

OŠ IVAN BENKOVIĆ DUGO SELO

LUKA DRAGIČEVIĆ

2.B

LJILJANA KATIĆ

OŠ IVAN BENKOVIĆ DUGO SELO

MIA GOGIĆ

2.B

LJILJANA KATIĆ

OŠ IVAN BENKOVIĆ DUGO SELO

IVONA ĆORLUKA

2.B

LJILJANA KATIĆ

OŠ IVAN BENKOVIĆ DUGO SELO

MIA GOGIĆ

2.B

LJILJANA KATIĆ

OŠ IVAN BENKOVIĆ DUGO SELO

MIHAEL PILKO

2.B

LJILJANA KATIĆ

OŠ IVAN BENKOVIĆ DUGO SELO

MARIJA DUJAN

2.B

LJILJANA KATIĆ

OŠ IVAN BENKOVIĆ DUGO SELO

MIA GOGIĆ

2.B

LJILJANA KATIĆ

OŠ IVAN BENKOVIĆ DUGO SELO

MIA GAZIĆ

2.B

LJILJANA KATIĆ

OŠ IVAN BENKOVIĆ DUGO SELO

LUCIJA BOGIĆ

2.B

LJILJANA KATIĆ

OŠ IVAN BENKOVIĆ DUGO SELO

DARKO BUDIMČIĆ

2.B

LJILJANA KATIĆ

OŠ IVAN BENKOVIĆ, DUGO SELO

LOVRO ANTUNOVIĆ

2.B

LJILJANA KATIĆ

OŠ IVAN BENKOVIĆ DUGO SELO

DARKO BUDIMČIĆ

2.B

LJILJANA KATIĆ

OŠ IVAN BENKOVIĆ DUGO SELO

PATRIK JEZERČIĆ

2.B

LJILJANA KATIĆ

OŠ IVAN BENKOVIĆ DUGO SELO

NIKOLA DINJAR

2.B

LJILJANA KATIĆ

OŠ JOSIPA JURJA STROSSMAYERA, ZAGREB

HIBA MOUSATTAT

2.B

MARICA RUKLJAČ

OŠ TUŽNO, RADOVAN

PATRICIJA HORVAT

5.

JADRANKA KUČAR

OŠ TUŽNO, RADOVAN

PAOLA KRIŽANIĆ

5.

JADRANKA KUČAR

OŠ IZIDORA POLJAKA VIŠNJICA

NIKO BRUSAR

5.

JADRANKA KUČAR

OŠ MAČE

BREZA

TIBOR SEDAK

8.

LJILJANA CVETKO

OŠ I. G. KOVAČIĆA DELNICE

ADELINA BERBATI

4.

ADRIJANA KRULJIĆ

OŠ I. G. KOVAČIĆA DELNICE

TARA KOŽUL

4.

ADRIJANA KRULJIĆ

OŠ I. G. KOVAČIĆA DELNICE

IRIS COLNAR PLEŠE

4.

ADRIJANA KRULJIĆ

OŠ I. G. KOVAČIĆA DELNICE

FRANKO TRAJKOVSKI

4.

ADRIJANA KRULJIĆ

OŠ I. G. KOVAČIĆA DELNICE

NOEMI JURKOVIĆ

4.

ADRIJANA KRULJIĆ

OŠ I. G. KOVAČIĆA DELNICE

MARIN MAJNARIĆ

3.B

KSENIJA MARINCEL

OŠ I. G. KOVAČIĆA DELNICE

VINKA PETROVIĆ

3.B

KSENIJA MARINCEL

Događanja i novosti

Recital kajkavske poezije

Odabrani radovi za recital kajkavske poezije Broj Autor Naslov 1 BAJZA, ŽELJKO MOJA MATER 2 BRKAN, BOŽICA SKRAJEK 3 BUREK, JASMINA VULETNJI DEŽD 4 BUREK, JASMINA GACIJA 5 CRNIĆ, STJEPAN VULJETJE 6 CRNIĆ, STJEPAN KLASJE 7 ČAVIĆ, ZDENKA OBLAKE VUČIŠ LETETI 8 ČAVIĆ,…

31 srp. 2020 2020 lana No comments

Nastavak...

Dječji likovni radovi

Odabrani dječji likovni radovi za izložbu Red broj Škola: Naziv rada: Učenik/ca: Raz: Voditelj: OŠ PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC, PŠ…

30 srp. 2020 2020 lana No comments

Nastavak...

Dječji literarni radovi

Odabrani Dječji literarni radovi za programe tjedna kajkavse kulture krapina 2020. Red.broj Škola Naslov rada Učenik/ca: Voditelj: 1. Oroslavje Tiček Katja Leštek, 4. Anica…

29 srp. 2020 2020 lana No comments

Nastavak...