Backup animacije
* * * * * *

57. festival kajkavskih popevki

Krapina, od 04. do 10. rujna 2022.

TJEDAN KAJKAVSKE KULTURE

* * * * * *

Welcome to thevip club casino login! Our members enjoy exclusive access to benefits and perks that are simply unmatched. From our world-class customer service to our top-of-the-line casino games, we strive to provide the ultimate gaming experience for all of our players.

Popevke zanavek 2022

KRAPINA 2022. – POPEVKE ZA NAVEK

ŽIVELI VSI ´95 (N. Kalogjera – B. Herjavec – N. Kalogjera) – GORDANA IVANJEK TUŠEK i IVAN BENC – Siniša Leopold / dirigent

NA ČAS SI POZABIMO BRIGE ´83 (Zvonko Zidarić – Drago Britvić – Stjepan Mihaljinec) – DINA LEŠKO i klapa KMETI – Matija Fortuna / dirigent

KAM DA SE POJDE ´68 (Miroslav Gavrilović – Stjepan Jakševac – Nikica Kalogjera) – RONALD BRAUS i klapa KMETI ¬– Matija Fortuna / dirigent

Potpuri: Zagrebačka naselja i kvartovi – Matija Fortuna / dirigent

STARA, NOVA TREŠNJEVKA ’04 (Božo Potočnik – Pajo Kanižaj – Božo Potočnik) – ŽVS QUEENTETE
TREŠNJEVAČKI PLAC ’95 (Zvonko Špišić – Zvonko Špišić – Stjepan Mihaljinec) – MATEJ MUDROVČIĆ i PUCE ŠTRUCE
VEČERI ČERNOMERCA ’85 (Vlado Ferina – Vlado Ferina – Radan Bosner) – MARKO VUCKOVIĆ
POZDRAV IZ ŠESTINA ’91 (Kristina Orač – Vesna Orač – Krešimir Oblak) – BOJAN JAMBROŠIĆ i ILIRCI
DEKLA IZ ŠESTINE ’78 (Mario Bogliuni – Zlatko Crnec – Zlatko Černjul) – TANJA MRŠIĆ i BOJAN JAMBROŠIĆ
ŠESTINSKE AMBRELE ’90 (Arsen Dedić – Jura Stubičanec – Stjepan Mihaljinec) – IVA RANOGAJEC INKRET i ILIRCI
MARKO IZ MARKUŠEVCA ’88 (Ivica Stamać – Višnja Stahuljak – Stipica Kalogjera) – IVAN MIHOVEC MIKI
V REMETINEC ’10 (Hrvoje Hegedušić – Hrvoje Hegedušić – Hrvoje Hegedušić) – RONALD BRAUS i PUCE ŠTRUCE

SANOBORSKE KAPELE ´99 (Marijan Makar – Joža Prudeus – Marijan Makar) – JOSIPA LONČAR i LUCIJA JELUŠIĆ – Siniša Leopold / dirigent

FRAJLICA ´98 (Nikica Kalogjera – Ana Bešenić – Nikica Kalogjera) – ROBERT SVETLAČIĆ i PUCE ŠTRUCE – Siniša Leopold / dirigent

DAJ DOJDI, DAJ DOJDI ’86 (Zvonko Presečki – Jurica Jurin – Mladen Jeličić) – TANJA MRŠIĆ – Matija Fortuna / dirigent

KAJ ČAKAŠ ’13 (Roman Gross – Martina Mirt Ordanić – Roman Gross) – MARIJA JERNEIĆ i DUŠKO MODRINIĆ – Matija Fortuna / dirigent

ZOGERJA I ZOGERKO ’11 (Danijel Češnjaj – Danijel Češnjaj – Siniša Leopold) – GS KAVALIRI – Matija Fortuna / dirigent

STIHA MI ŠEPČI ´04 (Nenad Kukovačec – Radovan Novina – Josip Cvitanović) – ROKO VUŠKOVIĆ – Matija Fortuna / dirigent

NAJ CVETA NAŠ ZAGORSKI KRAJ ’80 (Dalibor Paulik – Margit Antauer – Stjepan Mihaljinec) – BARBARA SUHODOLČAN – Matija Fortuna / dirigent

TAM OD SUTLE IDU SVATI ’80 (Mario Bogliuni – Saša Galić – Stjepan Mihaljinec) – ETNO DUO GOGA & ŽELJKO i klapa KMETI – Matija Fortuna / dirigent

Potpuri: Coprnice – Siniša Leopold / dirigent

GREŠNA POLJKA ’91 (Božo Potočnik – Drago Britvić – Nikica Kalogjera) – FS VILINE
KAK VRAGU NA REP STATI ’84 (Pero Gotovac – Darinka Božičković – Pero Gotovac) – DEA PRESEČKI
KOGA VRAGA FURT MI GUNDRAŠ ’92 (Viktor Crnek – Joža Antolić Hromčan – Stjepan Mihaljinec) – BOJAN JAMBROŠIĆ i ILIRCI
NORE GLIVE ’85 (Arsen Dedić – Drago Britvić – Stjepan Mihaljinec) – GABRIELA HRŽENJAK, DORIAN STIPČIĆ i VS KIRJALES
COPRNICE ’14 (Siniša Leopold – Martina Mirt Ordanić – Siniša Leopold) – VS KIRJALES
BUM TE ZAČARAL ’85 (Mario Mihaljević – Drago Britvić – Stjepan Mihaljinec) – DUŠKO MODRINIĆ
COPRNICA ’78 (Arsen Dedić – Drago Britvić – Radan Bosner) – TANJA MRŠIĆ, vokalna pratnja DORIAN STIPĆIĆ, MARKO VUCKOVIĆ, ROKO VUŠKOVIĆ, BOJAN JAMBROŠIĆ
KMICA ’76 (Arsen Dedić – Drago Britvić – Arsen Dedić) GORDANA IVANJEK TUŠEK i VS KIRJALES

TIHA JE VEČER ’99 (Siniša Leopold – Zlatko Crnec – Siniša Leopold) – BARBARA OTHMAN – Siniša Leopold / dirigent

Potpuri: Posvećen Višnji Kobar – Siniša Leopold / dirigent

TANCAJ, TANCAJ ´68 (Vilibald Čaklec – Viki Glovacki) – ANITA HUĐEK i IVAN BENC
ŠALA BILA, ŠALA BU ´75 (Ivica Stamać – Drago Bahun) – GORDANA IVANJEK TUŠEK
PRI „VESELOJ ZAGORKI“ ´71 (Matko Tomašević – Karmelo Tomašević) – IVA RANOGAJEC INKRET

BELA ROŽA ’03 (Dalibor Paulik – Milivoj Pašiček -Stipica Kalogjera) ¬– MATIJA CVEK – Siniša Leopold / dirigent

USPAVANKA ZA MATI ´91 (Rajko Dujmić – Mario Vukelić – Stjepan Mihaljinec) – MIA DIMŠIĆ – Siniša Leopold / dirigent

OSTAL BUM TU ’80 (Marko Novosel i Toni Glowatzky – Toni Glowatzky – Mladen Jeličić) – BOJAN JAMBROŠIĆ – Siniša Leopold / dirigent

SUZA ZA ZAGORSKE BREGE ´69 (Zvonko Špišić – Ana Bešenić – Radan Bosner) – JOLE – Siniša Leopold / dirigent

TI JOŠ NE ZNAŠ ´73 (Julije Njikoš – Milan Sigetić – Julije Njikoš) – FILIP FILIPOVIĆ – Siniša Leopold / dirigent

JESI VIDEL ’69 (Nikica Kalogjera – Pajo Kanižaj – Nikica Kalogjera) – KVARTET GUBEC – Siniša Leopold / dirigent

Događanja i novosti

Natječaj za Dječji recital kajkavske poezije Krapina 2023.

Društvo za kajkavsko kulturno stvaralaštvo Krapina objavilo je NATJEČAJ za  DJEČJI RECITAL KAJKAVSKE POEZIJE Krapina 2023.   Na natječaju mogu sudjelovati učenici osnovnih škola…

27 sij 2023 Festival 2023 Editorial tim No comments

Nastavak...

Natječaj za dječju likovnu izložbu Krapina 2023.

Društvo za kajkavsko kulturno stvaralaštvo Krapina objavilo je NATJEČAJ za  DJEČJU LIKOVNU IZLOŽBU Krapina 2023. koja će se održati u Tjednu kajkavske kulture…

27 sij 2023 Festival 2023 Editorial tim No comments

Nastavak...

Natječaj za Recital kajkavskog pjesništva Krapina 2023.

Društvo za kajkavsko kulturno stvaralaštvo Krapina objavilo je NATJEČAJ                              za  Recital kajkavskog pjesništva Krapina 2023.  Na natječaju mogu sudjelovati…

27 sij 2023 Festival 2023 Editorial tim No comments

Nastavak...