Rezultati dječjeg recitala 2019

Red
broj
Datum
primitka
Škola:Adresa škole:Naziv rada:Učenik/ca:Raz:Voditelj:
1.30.04.19OŠ ŠENKOVECPŠ MAČKOVEC,M. TITA 21,ČAK.DA BOM ZROSLA?MIA ŠALJA4.SENKA SAŠKO
2.30.04.19OŠ ŠENKOVECPŠ MAČKOVEC, ČAKOVECKISELI VUGORKIMARINA CIPOT2.NADA GRAHOVEC
3.30.04.19OŠ ŠENKOVECPŠ MAČKOVEC, ČAKOVECMESECNIKA RUDNIČKI4.aRADOJKA OREŠKI
4.30.04.19OŠ ŠENKOVECM. TITA 21,ŠENKOVEC,ČAKOVECDEŽĐLEA VIDOVIĆ1.bLADISLAVA ŠESTAK-HORVAT
5.30.04.19OŠ ŠENKOVECM. TITA 21,ŠENKOVEC, ČAKOVECSE ZA LJUBAV…FILIP SKLEPIĆ2.aJASMINKA MESARIĆ
6.30.04.19OŠ ŠENKOVECM. TITA 21, ŠENKOVECKAZNAMATEJ NOVAK2.bSNJEŽANA BLAGUS
7.30.04.19OŠ ŠENKOVECM. TITA 21, ŠENKOVECDEDIJOV SADOVJAKZOJA PINTARIĆ4.bVESNA GOLUB
8.30.04.19OŠ PAVAO BELASI. GREGORIĆA 28, BRDOVECTAK DIŠI MOJA ZEMLABARBARA KRAMARIĆ6.bIVANKA TOMIĆ
9.30.04.19OŠ LJ. GAJ KRAPINAKRAPINA, TRG S. RADIĆA 1ZVONČEKNIKA KRSNIK7.JASNA LELJAK
10.30.04.19OŠ LJUDEVIT GAJKRAPINA, TRG S. RADIĆA 1ŽUKALJKAMARTA HORVAT6.MIRA BENC
11.30.04.19OŠ ĐURMANECĐURMANEC BBJUTRO V MOJEM KRAJULUCIJA BELOŠEVIĆ6.KSENIJA ZUBIĆ
12.30.04.19OŠ SIDE KOŠUTIĆRADOBOJ 21JEDVA ČAKAM!ROKO ROCA5.bLEONARDA VORIH
13.30.04.19OŠ SIDE KOŠUTIĆRADOBOJ 21
MOJA SLJIVALUKA VIDOVIĆ4.bTAMARA POLJAK
14.30.04.19OŠ SIDE KOŠUTIĆRADOBOJ 21MOJA MATIFRAN ŠALKOVIĆ6.IVANA FRAJZMAN
15.30.04.19OŠ I.K.SAKCINSKOGIVANEC, PŠ T. UJEVIĆA SALINOVEC 19a 42240 IVANECPAHULJICE TONCAJUGABRIELA MIKLOŠIĆ5.VALENTINA POSAVEC KOVAČ
16.30.04.19OŠ I.K.SAKCINSKOGIVANEC, PŠ T. UJEVIĆA SALINOVEC 19a 42240 IVANECKRIESNICAVIDA GRAHEK5.VALENTINA POSAVEC KOVAČ
17.30.04.19OŠ I.K.SAKCINSKOGIVANEC, PŠ T. UJEVIĆA SALINOVEC 19a 42240 IVANECLUČEM TE V FARBE MEGA NEBAEMA POSAVEC KOVAČ7.VALENTINA POSAVEC KOVAČ
18.30.04.19OŠ OROSLAVJEMIHANOVIĆEVA 6, 49243 OROSLAVJESOVEKATJA SKUŠIĆ6.VESNICA KANTOCI
19.30.04.19OŠ GORNJI MIHALJEVECG. MIHALJEVEC 83, 40306 MACINECVREME DETINJSTVANINA NOVAK8.LIDIJA NOVAK LEVATIĆ
20.30.04.19OŠ GORNJI MIHALJEVECG. MIHALJEVEC 83, 40306 MACINECVISIBABAMAGDALENA SRNEC2.bNADA PANIĆ
21.30.04.19OŠ GORNJI MIHALJEVECG. MIHALJEVEC 83, 40306 MACINECROPČEKLARA POLANEC6.LIDIJA NOVAK LEVATIĆ
22.30.04.19OŠ VIKTORA KOVAČIĆAHUM NA SUTLI 152/1 49231 HUM NA SUTLIKLET MOJALAURA DEBELJAK5.IVANA NOVAK

Zaključeno s rednim brojem 22 (dvadesetdva)
Stručno povjerenstvo:
1. Stjepan Varjačić, prof. (predsjednik)
2. Magdica Šalković, učiteljica mentorica
3. Jasna Leljak, prof.

Zapisničarka: Dragica Ferjanić

Zadnje objave

Likovna izložba dječjih radova 2019

Društvo za kajkavsko kulturno stvaralaštvo Krapina, Magistratska 28 Rezultati izbora 2019. godine Dječji likovni radovi (Izložba: kaj u slici) Zaključeno…

23 srp. 2019 Uncategorized lana No comments

Nastavak...

Nove popevke 2019

FESTIVAL KAJKAVSKIH POPEVKI – KRAPINA 2019.

23 srp. 2019 Uncategorized lana No comments

Nastavak...

Pokrovitelji

Pokrovitelj tjedna kajkavske kuture: Ministarstvo kulture RH
Pokrovitelj 53. Festivala kajkavskih popevki: Predsjednica RH, Kolinda Grabar-Kitarović
Supokrovitelj tjedna: Grad Krapina, Krapinsko-zagorska županija

Sponzori

ZAMP Presečki grupa Hyper dizajn Kotka Krakom # # # # # # # Krapinsko-zagorska županija Vetropack Samoborska banka Ministarstvo kulture Republike Hrvatske OMCO Zagrebačka banka dd Marteks tekstil Turistička zajednica grada Krapine Krateks Pučko otvoreno učilište Srednja škola krapina Dundo promet A.C. Redan HRT HOK Končar generatori i motori d.o.o. Gama grafit d.o.o Grad Krapina Grad Zagreb Krapina-šped Manateks Ministarstvo turizma republike Hrvatske Narodne novine Obrtnička komora krapinsko-zagorske županije Općina Đurmanec Pekarnice Presečki Pekom Print centar Krapina Privredna banka Zagreb Auto Hrvatska Končar Plesko Tam Teks Zuc
Ministarstvo kulture RHGrad KrapinaKrapinsko-zagorska županijaHrvatska radiotelevizijaAC Redan
Zagrebačka banka d.d.Privredna banka d.d.Samoborska banka d.d.ZAMP - HDSVetropack straža d.d.
Hrvatska elektroprivreda d.d.Varjačić d.o.o.Croatia osiguranje d.d.Pekom KrapinaKrakom Krapina
Kotka KrapinaTehnixKratex d.d.M.I. HršakBelina Krapinske toplice
Omco Croatia d.o.o.Presečki grupa d.o.o.Mega KR logistika d.o.o. KrapinaBD savjetovanje d.o.o. Podgora KrapinskaMužek Kaminko d.o.o.
Lema trans d.o.o.B.A.M.T. d.o.o.Općina Hum na SutliAutotransporti Branko Kunštek d.o.o.Aquafilcro d.o.o.
Valoviti papir dunapack d.o.o.Končar - distributivni i specijalni transformatori d.d.Fidus Pavić KrapinaSmrekar d.o.o. KrapinaKamenolom Gorjak d.o.o..
Alu forma Zagreb, Bisačka. Ljekarne ŠvaljekBDF servis d.o.o.Trgocentar d.o.o. ZabokDundo promet d.o.o. Jazvine
Jedvaj - pekarska radnja, trgovina i ugostiteljstvo Gornje JesenjeAlum promet JesenjeVatrozaštita d.o.o.Kogutex d.o.o. KonjščinaMarteks tekstil d.o.o.
TPK Orometal d.d. Oroslavje Zagorski vodovod
Zagrebačka županijaOpćina PetrovskoSato d.o.o.
Auto HrvatskaDekor d.o.oNTL - narodno trgovački lanacEko - flor plus d.o.o.Sunce koncern
Atlantic grupaValoviti papir Dunapack d.o.o.Auto servisna oprema - Ponos d.o.o.Mini mljekara VeronikaPrint centar Krapina
OTP leasing d.d.StražaplastikaHrvatske vodeZagrebačka županijaLjekarne Švaljek
Smrekar d.o.o.Smrekar Ivica SmrekarOpćina Jesenje