Rezultati dječjeg recitala 2019

Red
broj
Datum
primitka
Škola:Adresa škole:Naziv rada:Učenik/ca:Raz:Voditelj:
1.30.04.19OŠ ŠENKOVECPŠ MAČKOVEC,M. TITA 21,ČAK.DA BOM ZROSLA?MIA ŠALJA4.SENKA SAŠKO
2.30.04.19OŠ ŠENKOVECPŠ MAČKOVEC, ČAKOVECKISELI VUGORKIMARINA CIPOT2.NADA GRAHOVEC
3.30.04.19OŠ ŠENKOVECPŠ MAČKOVEC, ČAKOVECMESECNIKA RUDNIČKI4.aRADOJKA OREŠKI
4.30.04.19OŠ ŠENKOVECM. TITA 21,ŠENKOVEC,ČAKOVECDEŽĐLEA VIDOVIĆ1.bLADISLAVA ŠESTAK-HORVAT
5.30.04.19OŠ ŠENKOVECM. TITA 21,ŠENKOVEC, ČAKOVECSE ZA LJUBAV…FILIP SKLEPIĆ2.aJASMINKA MESARIĆ
6.30.04.19OŠ ŠENKOVECM. TITA 21, ŠENKOVECKAZNAMATEJ NOVAK2.bSNJEŽANA BLAGUS
7.30.04.19OŠ ŠENKOVECM. TITA 21, ŠENKOVECDEDIJOV SADOVJAKZOJA PINTARIĆ4.bVESNA GOLUB
8.30.04.19OŠ PAVAO BELASI. GREGORIĆA 28, BRDOVECTAK DIŠI MOJA ZEMLABARBARA KRAMARIĆ6.bIVANKA TOMIĆ
9.30.04.19OŠ LJ. GAJ KRAPINAKRAPINA, TRG S. RADIĆA 1ZVONČEKNIKA KRSNIK7.JASNA LELJAK
10.30.04.19OŠ LJUDEVIT GAJKRAPINA, TRG S. RADIĆA 1ŽUKALJKAMARTA HORVAT6.MIRA BENC
11.30.04.19OŠ ĐURMANECĐURMANEC BBJUTRO V MOJEM KRAJULUCIJA BELOŠEVIĆ6.KSENIJA ZUBIĆ
12.30.04.19OŠ SIDE KOŠUTIĆRADOBOJ 21JEDVA ČAKAM!ROKO ROCA5.bLEONARDA VORIH
13.30.04.19OŠ SIDE KOŠUTIĆRADOBOJ 21
MOJA SLJIVALUKA VIDOVIĆ4.bTAMARA POLJAK
14.30.04.19OŠ SIDE KOŠUTIĆRADOBOJ 21MOJA MATIFRAN ŠALKOVIĆ6.IVANA FRAJZMAN
15.30.04.19OŠ I.K.SAKCINSKOGIVANEC, PŠ T. UJEVIĆA SALINOVEC 19a 42240 IVANECPAHULJICE TONCAJUGABRIELA MIKLOŠIĆ5.VALENTINA POSAVEC KOVAČ
16.30.04.19OŠ I.K.SAKCINSKOGIVANEC, PŠ T. UJEVIĆA SALINOVEC 19a 42240 IVANECKRIESNICAVIDA GRAHEK5.VALENTINA POSAVEC KOVAČ
17.30.04.19OŠ I.K.SAKCINSKOGIVANEC, PŠ T. UJEVIĆA SALINOVEC 19a 42240 IVANECLUČEM TE V FARBE MEGA NEBAEMA POSAVEC KOVAČ7.VALENTINA POSAVEC KOVAČ
18.30.04.19OŠ OROSLAVJEMIHANOVIĆEVA 6, 49243 OROSLAVJESOVEKATJA SKUŠIĆ6.VESNICA KANTOCI
19.30.04.19OŠ GORNJI MIHALJEVECG. MIHALJEVEC 83, 40306 MACINECVREME DETINJSTVANINA NOVAK8.LIDIJA NOVAK LEVATIĆ
20.30.04.19OŠ GORNJI MIHALJEVECG. MIHALJEVEC 83, 40306 MACINECVISIBABAMAGDALENA SRNEC2.bNADA PANIĆ
21.30.04.19OŠ GORNJI MIHALJEVECG. MIHALJEVEC 83, 40306 MACINECROPČEKLARA POLANEC6.LIDIJA NOVAK LEVATIĆ
22.30.04.19OŠ VIKTORA KOVAČIĆAHUM NA SUTLI 152/1 49231 HUM NA SUTLIKLET MOJALAURA DEBELJAK5.IVANA NOVAK

Zaključeno s rednim brojem 22 (dvadesetdva)
Stručno povjerenstvo:
1. Stjepan Varjačić, prof. (predsjednik)
2. Magdica Šalković, učiteljica mentorica
3. Jasna Leljak, prof.

Zapisničarka: Dragica Ferjanić

Događanja i novosti

Recital kajkavske poezije

Odabrani radovi za recital kajkavske poezije Broj Autor Naslov 1 BAJZA, ŽELJKO MOJA MATER 2 BRKAN, BOŽICA SKRAJEK 3 BUREK, JASMINA VULETNJI DEŽD 4 BUREK, JASMINA GACIJA 5 CRNIĆ, STJEPAN VULJETJE 6 CRNIĆ, STJEPAN KLASJE 7 ČAVIĆ, ZDENKA OBLAKE VUČIŠ LETETI 8 ČAVIĆ,…

31 srp. 2020 2020 lana No comments

Nastavak...

Dječji likovni radovi

Odabrani dječji likovni radovi za izložbu Red broj Škola: Naziv rada: Učenik/ca: Raz: Voditelj: OŠ PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC, PŠ…

30 srp. 2020 2020 lana No comments

Nastavak...

Dječji literarni radovi

Odabrani Dječji literarni radovi za programe tjedna kajkavse kulture krapina 2020. Red.broj Škola Naslov rada Učenik/ca: Voditelj: 1. Oroslavje Tiček Katja Leštek, 4. Anica…

29 srp. 2020 2020 lana No comments

Nastavak...